Here Comes The King - Snoop Lion. Zobacz nowy teledysk byłego rapera na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-08 9:06

Here Comes The King to nowy teledysk Snoopa Liona. Piosenka do której powstał ten teledysk pochodzi z najnowszej płyty Snoopa Reincarnated. Wcześniej z tego krążka ukazał się również Lighters Up. Zobacz Here Comes The King na Eska.pl!

Here Comes The King to kolejny po Lighters Up singiel Snoopa Liona. Obie piosenki są wynikiem wielkich zmian w życiu Snoopa, znanego wcześniej pod pseudonimem Snoop Dogg. Snoop był kiedyś raperem, teraz odkrył w sobie miłość do muzyki reggae. Na jego decyzję duży wpływ miała fascynacja twórczością Boba Marleya, jednego z czołowych reprezentantów tego gatunku. Snoop Dogg rozważa nawet możliwość stałego zamieszkania na Jamajce, aby w pełni oddać się tworzeniu muzyki!

Zobacz na Eska.pl Snoop Dogg porzucił rap

Snoop Dogg współpracował z największymi gwiazdami sceny rapowej, między innymi 50 Centem. Ostatnio mogliśmy go także zobaczyć w klipie California Gurls Katy Perry. W Polsce stało się o nim głośno za sprawą duetu i Izą Lach. Które wcielenie Snoopa Liona podoba wam się bardziej?

Here Comes The King - Snoop Lion, Angela Hunte, Major LazerZobacz California Gurls - Katy Perry, Snoop DoggZobacz Sweat - Snoop Dogg, David Guetta
Nie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska ma chłopaka!


EPNasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze