Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka podbija YouTube coverem The Tiger Lillies! [VIDEO]

2014-04-12 16:23

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka podbija YouTube coverem piosenki The Tiger Lillies, wykonanym podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Kim jest Karolina Czarnecka? Sprawdź szczegóły i posłuchaj nowego hitu polskiego internetu - na ESKA.pl!

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka podbija YouTube coverem utworu  Heroin And Cocain znanym z wykonania grupy The Tiger Lillies. Wykonana podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, oparta na hipnotyzującym bicie nowa wersja z polskim tekstem, w ciągu 5 dni od umieszczenia na YouTube zdobyła grubo ponad 700 000 wyświetleń i kilkaset komentarzy. Wielu widzów krytykuje Karolinę za wykonywanie publicznie pozornie lekkiej piosenki o narkotykach - jednak po wsłuchaniu się w tekst staje się jasne, że utwór ten opowiada o ciemnej stronie takich eksperymentów - jego bohaterowie wskutek zażywania trafiają do wiecznego raju, czyli umierają.

>>> Kim są The Tiger Lillies - autorzy Heroin and Cocain?

A kim jest Karolina Czarnecka? To młoda studentka Akademii Teatralnej w Warszawie, która ma już na koncie także wykształcenie związane z... lalkarstwem! Dotychczas największym jej sukcesem był udział w finale konkursu piosenki poetyckiej im. Jeremiego Przybory. Co prawda nie udało jej się wygrać konkursu na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, jednak wybór piosenki przyniesie jej chyba większą popularność, niż mogłaby zdobyć zwyciężając!

Posłuchaj