Hello - Adele w stylu Backstreet Boys i Prince'a. Ten Second Songs śpiewa Hello na 25 sposobów!

2015-11-25 12:02

Hello Adele w 25 stylach przerobił Ten Second Songs - znany youtuber i wokalista Anthony Vincent. Jak Hello brzmiałoby w wykonaniu Backstreet Boys, Donny Summer czy Eltona Johna? Sprawdź na ESKA.pl!

Wokalista i youtuber Anthony Vincent, szerszej publiczności znany jako Ten Second Songs, serca internautów podbija przeróbkami znanych utworów, które potrafi wykonać nawet w 40. różnych stylach muzycznych. Do tej pory udowodnił to wykorzystując m.in. piosenkę Bad Blood amerykańskiej wokalistki Taylor Swift, czy świąteczny hit Mariah Carey All I Want For Christmas Is You.

Hello w 25 stylach muzycznych

Tym razem Ten Second Songs zajął się piosenką Hello, singlem z nowej płyty Adele - 25. W wideo Vincenta oprócz rockowych wersji Hello usłyszymy hit Adele śpiewany w stylu Backstreet Boys, Donny Summer czy Eltona Johna. Dzięki przeróbce Anthony'ego Vincenta wiemy jak utwór Hello brzmiałby, gdyby wykonał go Prince, Seal, a nawet Lionel Richie, który w 1983 roku wydał piosenkę o takim samym tytule.

Sprawdźcie, jak Anthony Vincent poradził sobie z utworem Hello:

 

Zobaczcie jak Anthony Vincent poradził sobie z innymi hitami:

Ten Second Songs: Taylor Swift - Bad Blood ft. Kendrick Lamar

Ten Second Songs: Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Hello na szkolnych instrumentach również brzmi doskonale! 

Lubisz Adele i inne gwiazdy? Wejdź na eskaGO i obejrzyj film Beyonce - droga do gwiazd. To świetna biografia jednej z największych diw współczesnej sceny. Zobacz:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze