Hej Fest 2018 Gubałówka - GWIAZDY, BILETY, DATY KONCERTÓW

2018-08-09 13:33
chylinska 2
Autor: fot. wbf

Ruszyła trzecia edycja Hej Fest. O.S.T.R i Agnieszka Chylińska wystąpią w sobotę 11 sierpnia na Gubałówce. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny w sobotę 7 sierpnia, na najwyżej położonej w Polsce scenie, otworzyli Hej Fest. Aby obejrzeć koncert trzeba wjechać kolejką linową na Gubałówkę. Dzięki temu oprócz słuchania muzyki można podziwiać piękne widoki! Wjazd i zjazd kolejką jest w cenie biletu (39zł).

Hej Fest 2018 - GWIAZDY, DATY

Kolejne koncerty będą odbywać się w każdą sobotę sierpnia na Gubałówce. Wspaniali wokaliści oraz przepiękne widoki na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń. Występ wielkich gwiazd będzie poprzedzony supportem wybranym w internetowym głosowaniu. Podczas całego festiwalu wystąpią:

  • Agnieszka Chylińska, O.S.T.R - 11.08
  • Myslovitz, LemON - 18.08
  • Cleo, Doda - 25.08

Hej Fest 2018 - BILETY

Bilety na Hej Fest 2018 to gorący towar dla wszystkich fanów najlepszej muzyki i malowicznych widoków. Wejściówki na wyjątkowy festiwal na Gubałówce dostępne na stronie Polskich Kolei Linowych za 39 zł.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze