Harry Styles - As It Was

i

Autor: Sony Music Polska

Harry Styles powraca z nowym singlem As It Was. To będzie hit 2022 roku!

2022-04-01 14:35

Harry Styles powrócił z nową porcją muzyki. Po sukcesie piosenek Adore You, Golden czy Watermelon Sugar przyszedł czas na nową propozycję. Zwycięzca nagrody Grammy, osiągający platynowe certyfikacje w wielu krajach, Harry Styles, prezentuje swój najnowszy singiel As It Was. To może być jeden z hitów tego roku!

As It Was to piosenka, która zapowiada długo oczekiwany 13-utworowy album „Harry’s House”, który ukaże się na całym świecie 20 maja. W teledysku do singla, który został nakręcony miesiąc temu w Londynie, Harry Styles nawiązał współpracę z Tanu Muino - nominowaną do nagrody Grammy ukraińską reżyserką. - Zrobienie klipu dla Harry’ego Stylesa było spełnieniem marzenia z mojej ‘bucket list’, bo jest on moim ulubionym artystą - opowiada Tanu. - Kręcenie tego teledysku było słodko-gorzkim doświadczeniem, ponieważ były to jedne z najszczęśliwszych dni w moim życiu, ale podczas drugiego dnia nagrań rozpoczęła się inwazja na mój kraj, Ukrainę, więc można sobie wyobrazić, jakie towarzyszyły nam emocje. Ja i mój zespół z Ukrainy włożyliśmy w ten klip mnóstwo miłości, co doskonale widać na ekranie - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles i Olivia Wilde poszli o krok dalej. Aktorka poznała…

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Harry Styles - Harry's House

Harry’s House to trzeci solowy studyjny album Harry’ego Stylesa i pierwsza muzyka jaką zaprezentował od 2019 roku, kiedy wydał bijące rekordy wydawnictwo „Fine Line”. Nadchodząca płyta „Harry’s House” będzie zawierała 13 utworów i została nagrana w różnych częściach Wielkiej Brytanii, Los Angeles i Tokio na przestrzeni 2020 i 2021 roku. W pisaniu towarzyszyli cenieni przez Harry’ego muzycy i przyjaciele, z którymi współpracował przy poprzednich albumach – Kid Harpoon, Tyler Johnson i Mitch Rowland.

Sonda
Podoba ci się nowa piosenka Harry'ego Stylesa?