Harry Styles po raz pierwszy z takim sukcesem. Pokonał Taylor Swift, Billie Eilish i innych

2020-08-11 14:56 Maksymilian Kluziewicz
Harry Styles
Autor: YouTube/Harry Styles

Harry Styles ma kolejny powód do radości. Wszystko wskazuje na to, że jego piosenka Watermelon sugar stanie się największym hitem tegorocznych wakacji. Utwór pokonał właśnie nowości muzyczne od wielkich gwiazd, takich jak chociażby Taylor Swift czy Billie Eilish. Więcej o sukcesie brytyjskiego wokalisty przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Harry Styles - piosenka Watermelon sugar wywindowała wokalistę na sam szczyt list przebojów również w tych krajach, w których do tej pory mu się to nie udawało. Wydana w 2019 roku płyta Fine Line pd początku cieszyła się uznaniem zarówno ze strony fanów piosenkarza, jak i krytyków muzycznych. Nic dziwnego, że piosenkarz wciąż ją promuje. I choć pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany koncertowe Harry'ego na 2020 rok, w końcu udało mu się zdobyć to, o czym marzył od dawna, już w czasach, kiedy nagrywał wspólnie z boysbandem One Direction. Mianowicie, jego najnowszy singiel Watermelon sugar dotarł na sam szczyt notowania HOT 100 w Stanach Zjednoczonych, czyli tamtejszej najważniejszej listy przebojów.

O tym, by znaleźć się na 1. miejscu rankingu HOT 100 marzą wszyscy wokaliści. Udaje się to jednak nielicznym. Mimo że w tym roku minęło 10 lat od debiutu fonograficznego Harry'ego, nigdy wcześniej nie udało mu się uzyskać tak świetnego wyniku w tym prestiżowym notowaniu. Utwór Watermelon sugar jest pierwszym w dorobku piosenkarza, z którym znalazł się na szczycie w USA. Kogo pokonał?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Harry Styles - piosenka Watermelon sugar hitem wakacji?

Docierając na sam szczyt notowania HOT 100, Harry Styles pokonał szereg gwiazd, które niedawno zaprezentowały swoje najnowsze single. Wokalista okazał się w zeszłym tygodniu lepszy od takich sław jak Taylor Swift, Billie Eilish, The Weeknd czy Jason Derulo. Czy Watermelon sugar będzie hitem wakacji 2020 także w Ameryce? Niewykluczone. Pozostaje nam tylko pogratulować piosenkarzowi i czekać na jego występ w Polsce, a ten już 25 lutego 2021 roku.

Lato 2020 jest obfite, jeśli chodzi o muzyczne nowości. Który z wakacyjnych hitów jest najgorętszy? Głosowanie na hit lata 2020 na ESKA.pl trwa! Zdecyduj już teraz, który kawałek stanie się hymnem tegorocznych wakacji!

Najnowsze