Harry Styles: One Direction więksi niż The Beatles! [VIDEO]

2014-02-10 14:57

Harry Styles stwierdził, że One Direction są więksi niż The Beatles! Wokalista sławnego boysbandu przyznał jednak, że chodziło mu jedynie o skalę popularności zespołu, a nie o umiejętności muzyczne, czy piosenki. Co jeszcze powiedział Harry Styles? Sprawdź na ESKA.pl!

Harry Styles powiedział, że One Direction są więksi niż The Beatles. Wokalista stwierdził jednak, że miał na myśli sławę zespołu w Ameryce, a nie ich talent muzyczny.

>>> LINKIN PARK W POLSCE - koncert 5.06.2014 we Wrocławiu potwierdzony!


Harry Styles opowiedział w wywiadzie dla magazynu Top Of The Pops, że razem z kolegami z zespołu obejrzeli film dokumentalny na temat The Beatles. Wokalista przyznał, że przyjazd legendarnej grupy do Ameryki skojarzył mu się z 1D. - Wyjście z samolotu, dziewczyny, szaleństwo. To wyglądało dokładnie tak samo, gdy my tam przylecieliśmy, tylko, że 50 lat później - powiedział Harry.

Wokalista One Direction dodał, że żaden z nich nie uważa, że 1D są na tym samym poziomie muzycznym, co legendarna czwórka z Liverpoolu. - Biorąc pod uwagę sławę, pewnie jesteśmy nawet więksi, ale pod względem muzycznym nie stoimy nawet obok nich - przyznał w wywiadzie Styles.

Obejrzyj najnowszy teledysk One Direction - Midnight Memories:RC 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze