Harry Styles ogłosił niezwykłą akcję. Idąc na jego koncert, pomożesz innym!

2019-11-14 11:17 MK
Harry Styles
Autor: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Harry Styles wystąpi w Polsce! Ta informacja spowodowała szybsze bicie serca u wielu tysięcy polskich fanów tego utalentowanego wokalisty. Jak się okazuje, idąc na koncert byłego członka One Direction nie tylko można posłuchać świetnej muzyki na żywo, ale i pomóc. Piosenkarz bowiem zorganizował wspaniałą akcję. Poznaj jej szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Harry Styles w Polsce 2020 to ogłoszenie, na które od lat czekali wszyscy fani. Mimo ogromnego sukcesu w Polsce, członkowie boysbandu nie zagrali nigdy wcześniej u nas ani jako One Direction, ani też po rozpoczęciu karier solowych. Jak już jednak wiadomo, autor przeboju Sign Of The Times zaśpiewa w kraju nad Wisłą po raz pierwszy już 10 maja 2020 roku. Koncert uznanego na całym świecie brytyjskiego wokalisty odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w ramach światowego tournee Love On Tour. Podczas koncertów, Harry Styles będzie skupiał się na materiale z jego nadchodzącego krążka. Drugi album studyjny zatytułowany Fine Line trafi do sprzedaży już niebawem, bowiem 13 grudnia 2019 roku. Pierwszym singlem zwiastującym nową erę w twórczości piosenkarza jest piosenka Lights Up. Dla wszystkich wielbicieli muzyki Brytyjczyka najważniejsza jest kwestia biletów na show. Trafią one do sprzedaży już 21 listopada 2019 roku. Istotną informacją jest z pewnością również ta, że decydując się na zakup wejściówki, można pomóc potrzebującym!

Harry Styles w Polsce - akcja

Harry Styles postanowił kontynuować swoją akcję Treat People With Kindness rozpoczętą podczas ostatniej trasy koncertowej, która promowała jego debiutancki album. Wówczas w sklepie z merchem wokalisty można było kupić gumki do włosów, wspierając tym samym lokalne organizacje charytatywne. Również część ze sprzedaży biletów była przekazywana na ten cel. W sumie, Harry Styles przekazał ponad milion dolarów 60+ organizacjom. Ogłaszając daty Love On Tour, piosenkarz zapowiedział, że jeden dolar z każdego biletu zostanie przekazany na cele charytatywne w mieście, w którym wystąpi. W artykule poniżej przypominamy szczegółowe informacje dotyczące zakupu wejściówek.

Najnowsze