Harry Styles będzie częścią ogromnego projektu! Nie uwierzycie, o co chodzi

Harry Styles
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Harry Styles nie próżnuje! Artysta wchodzi w ogromny projekt, który prawdopodobnie jest największą inwestycją w całej jego dotychczasowej karierze. Czy to, aby na pewno dobre posunięcie? Więcej szczegółów o nowym planie wokalisty znajdziecie na ESKA.pl!

Harry Styles odważnie planuje swoją przyszłość, nawet w dobie pandemii koronawirusa. Podczas gdy inni artyści przekładają daty swoich tras koncertowych, Harry Styles rozpoczyna nowy projekt w swoim życiu na bardzo szeroką skalę. O czym mowa? Okazuje się że brytyjski artysta chce zainwestować w muzyczny projekt wart niespełna pół miliarda! Harry Styles inwestuje w nową arenę muzyki na żywo, która powstanie w Wielkiej Brytanii i będzie największym krytym miejscem w tym mieście. Wiadomo już, że Co-op Live (tak nazywa się hala koncertowa) będzie zlokalizowany w kampusie Etihad klubu piłkarskiego Manchester City. Manchester to niesamowite miasto, pełne niesamowitych ludzi i nie mogę być szczęśliwszy, będąc zaangażowanym w ten projekt. - skomentował podekscytowany artysta. Co-op Live zostanie stworzone specjalnie dla muzyki. To także pierwsza arena zbudowana z równym naciskiem na artystów i fanów, oferująca najlepsze wrażenia i dźwięk.

Harry Styles inwestuje w klub muzyczny w Manchesterze

Harry Styles jeszcze kiedyś był dostawcą gazet w sklepie Co-op, a teraz zostanie inwestorem na muzycznej, największej krytej arenie w Wielkiej Brytanii! Nowa hala koncertowa będzie mogła pomieścić prawie 24 tysiące osób, a zostanie ona otwarta już w 2023 roku!

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze