Hardkorowy Koksu i Kortez - kim są goście Wojewódzkiego 1.12.2015? Wideo zapowiedź odcinka

2015-12-01 15:36
Robert Burneika i Hardkorowy Koksu
Autor: fot. print screen Facebook/Official Robert Burneika Hardkorowy Koksu i Kortez - kim są goście Wojewódzkiego 1.12.2015? Wideo zapowiedź odcinka

Hardkorowy Koksu i Kortez u Kuby Wojewódzkiego pojawią się we wtorek, 1 grudnia 2015 roku. Kto to Hardkorowy Koksu? Kim jest Kortez? Czym goście Kuby Wojewódzkiego nas zaskoczą? Nowy odcinek ma już wideo-zapowiedź! Informacje na ich temat znajdziecie na Eska.pl!

Hardkorowy Koksu i Kortez, czyli goście Wojewódzkiego 1.12.2015. Czy nowy odcinek będzie tak samo zabawny jak poprzednie? Zdradzamy szczegóły pokazując Wam wideo-zapowiedź wtorkowego programu. Zajawkę odcinka znajdziecie poniżej! Kim jest Hardkorowy Koksu wie już chyba każdy, ale postanowiliśmy jeszcze bardziej poznać tego sportowca. Wiem jak zaczynał swoją karierę i co aktualnie robi! Niektórzy z Was zastanawiają się również kto to Kortez? To także już nie jest tajemnicą!

Kim jest Hardkorowy Koksu

Robert Burneika, czyli litewski kulturysta i zawodnik MMA to jeden z gości programu Kuby Wojewódzkiego. Od zawsze chciał zostać zawodowym atletą. W młodym wieku spełnianie swoich marzeń zaczął od stworzenia własnego miejsca ćwiczeń. Przetrwało ono do dziś! Aktualnie w internecie prowadzi własną stronę internetową z poradami dla młodych - być może przyszłych gwiazd kulturystyki. Niedawno w Warszawie otworzył profesjonalną siłownię Burneika Sports Gym. W wolnym czasie udziela rad, jak należy ćwiczyć, by być jak on! 

Kim jest Kortez

Kortez to 26-letni kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista, który niedawno wydał debiutancki album pt. "Bumerang". Muzyk w 2013 roku brał udział w precastingu do Must Be The Music, ale nie przeszedł dalej. Rok później podpisał kontrakt płytowy, który umożliwił mu współpracę z największymi producentami w Polsce. Za część jego twórczości odpowiada Aleksander Świerkot. Jeden ze swoich utworów na pewno zaprezentuje u Kuby Wojewódzkiego już 1 grudnia 2015 roku! 

Zobaczcie wideo-zapowiedź nowego odcinka!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze