Happy Pharrella Williamsa zagrane na szklanych kieliszkach i patelniach - WOW! Zobaczcie filmik [VIDEO]

2014-03-20 15:10

Happy Pharrella Williamsa zagrane na kieliszkach i patelniach to nowy HIT INTERNETU. Na YouTube znajdziemy setki coverów i przeróbek Happy, ale ta z wykorzystaniem gadżetów z kuchni powaliła nas na kolana. Dlaczego? Musicie to zobaczyć i przekonać się sami - warto!

Przeróbki Happy Pharrella Williamsa, jako że piosenka to jeden z największych hitów 2013/2014, zalewają YouTube. Tylko kilka z nich może pochwalić się tytułem prawdziwego HITU INTERNETU a należy do nich z pewnością Happy zagrane na kieliszkach i patelniach.

Filmik autorstwa Dana Newbiego zaskoczył nas precyzją - wszystkie dźwięki Happy na kuchennych gadżetach pokrywają się z tymi w oryginalnej odsłonie piosenki. Wideo uzupełnił tekst przeboju i making of, które czeka nas na sam koniec nagrania.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Przeróbka spodobała się też samemu Pharrellowi, który linkiem do niej podzielił się na swoim Twitterze. Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić Happy na kieliszkach i patelniach, które na ESKA.pl możecie porównać też z wersją studyjną kawałka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze