Hania Sztachańska z The Voice Kids nie zwalnia tempa. Nowa piosenka młodej artystki hitem?

2020-08-06 13:04 Maksymilian Kluziewicz
Hania Sztachańska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Była o krok od wygrania trzeciej edycji The Voice Kids. Dzięki udziałowi w telewizyjnym show, Hania Sztachańska, bo o niej mowa, zyskała rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych nowości muzycznych od niej. Zgodnie z zapowiedziami samej artystki, już niebawem powinniśmy usłyszeć efekty jej prac w studiu nagraniowym. Czy nowa piosenka okaże się hitem? Więcej na ESKA.pl.

Hania Sztachańska - nowa piosenka gwiazdy The Voice Kids ukaże się już niebawem! Młoda wokalistka podzieliła się tą radosną wiadomością w mediach społecznościowych. Po zakończeniu programu, w którym dotarła do ścisłego finału, Hania Sztachańska ani na chwilę nie zwolniła tempa. Artystkę mogliśmy zobaczyć między innymi podczas wyjątkowego koncertu z okazji urodzin Jana Pawła II oraz na stories Marcina Maciejczaka, z którym mocno się zaprzyjaźniła. Sukces debiutanckiego singla Czarno-biały film tylko zaostrzył apetyt fanów piosenkarki na nowości.

Nastoletnia wokalistka wykorzystuje wolne chwile na tworzenie nowych utworów. Pierwszy z nich ma się ukazać już niebawem. Hania Sztachańska zdradziła, że właśnie skończyła nagrywać wokale do kolejnego singla, a efekty poznamy szybciej, niż myślimy. Co więcej, gwiazda The Voice Kids zasugerowała również, że to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała dla wszystkich swoich wielbicieli.

Kim są finaliści The Voice Kids?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hania Sztachańska - nowa piosenka

Od premiery kawałka Czarno-biały film minęło już blisko pół roku. To najwyższy czas, by wydać kolejny numer! Z takiego założenia wyszli Hania Sztachańska i jej współpracownicy, którzy ciężko pracują nad nowym materiałem. - dzisiaj skończyłam nagrywać wokale do mojego nowego singla, którym za jakiś czas się z Wami podzielę!💥 jaram się niesamowicie! póki co zamierzam chillować na Rodos, żeby złapać trochę słońca i energii, bo przede mną sporo nowych wyzwań i projektów - napisała na profilu. Nie możemy się doczekać!

Najnowsze