Hands: Selena Gomez, Adam Lambert i inni śpiewają dla Orlando. Kto wypadł najlepiej?

2016-07-07 14:40
Hands: Selena Gomez, JLo, Adam Lambert i inni śpiewają dla Orlando. Kto wypadł najlepiej?
Autor: fot. Bulls Hands: Selena Gomez, JLo, Adam Lambert i inni śpiewają dla Orlando. Kto wypadł najlepiej?

Selena Gomez, Jennifer Lopez, Adam Lambert i plejada innych gwiazd zaśpiewali Hands, czyli piosenkę dla ofiar strzelaniny w Orlando. Kto najlepiej wypadł w charytatywnym utworze? Posłuchaj i zagłosuj w naszej sondzie na ESKA.pl!

Selena Gomez, Jennifer Lopez, Adam Lambert wspólnie z ponad 20 innymi wykonawcami nagrali piosenkę Hands z myślą o ofiarach strzelaniny w Orlando. Część artystów nagrała swoje partie nawet pomimo tego, że przebywali w tym czasie w trasie koncertowej, tak jak Selena Gomez, która zarejestrowała swoje wersy w busie, czy Adam Lambert, który nadesłał swoje wokale z Luksemburga. Ideą charytatywnej piosenki Hands oczywiście nie jest rywalizacja pomiędzy gwiazdami, ale postanowiliśmy oddać w wasze ręce sondę, w której możecie zdecydować który wykonawca wypadł w niej najlepiej.

Hands - piosenka dla Orlando

Cały dochód ze sprzedaży utworu Hands zostanie przekazany rodzinom zabitych, ocalałym oraz tym, którzy w gejowskim klubie Pulse w Orlando nie odnieśli fizycznych obrażeń, ale i tak potrzebują profesjonalnego wsparcia.

 

To poruszające, że w natłoku komercyjnych występów, Adam Lambert i inne gwiazdy znajdują czas, by zaśpiewać w szczytnym celu. Dzięki temu ich fani zwracają uwagę za poważne problemy, a ofiary tragedii otrzymują duże wsparcie. Już od dawna wiadomo zresztą, że Adam Lambert potrafi odpowiednio reagować nawet w trudnych momentach – nie bez powodu został uhonorowany statuetką ESKA Music Awards!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze