Halloween 2016: Kylie Jenner jako seksowna Christina Aguilera

i

Autor: fot. instagram.com / użytkownik @kyliejenner Halloween 2016: Kylie Jenner jako seksowna Christina Aguilera

Halloween 2016: Kylie Jenner jako seksowna Christina Aguilera

2016-11-01 12:46

Kylie Jenner jako Christina Aguilera na Halloween 2016! Młodsza siostra Kim Kardashian postanowiła pójść na całość i wcielić się w seksowną wersję piosenkarki z początków jej kariery. Co na ten temat sądzi sama Christina?

Kylie Jenner jako Christina Aguilera to hit Halloween 2016. Najmłodsza celebrytka z rodu Kardashian/Jenner odtworzyła słynny wygląd piosenkarki z teledysku Dirrty z 2002 roku. Fanów Kylie z pewnością nie dziwi fakt, że ta zdecydowała się na jedną z najbardziej wyzywających stylizacji w karierze Christiny. Każda z ponad 77 mln osób, która obserwuje jej profil na Instagramie wie bowiem, że słynna 19-latka nie stroni od strojów, które więcej odkrywają niż zakrywają.

Kylie Jenner w przebraniu Christiny Aguilery

Efekt metamorfozy Kylie na Halloween szybko obiegł internet i dotarł do samej Christiny Aguilery. Artystce na szczęście bardzo spodobało się to przebranie, o czym napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie i Facebooku przy okazji udostępniając zdjęcie Jennerki.

"YAASSSSS".....Killin it @kyliejenner yes to dirrty 2016!! Get it girrrl!!! ??☠️???? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Christina Aguilera (@xtina)

Dla porównania przypominamy wam teledysk Christiny Aguilery do przeboju Dirrty sprzed 14 lat.

 

 

Co sądzicie o gwiazdach przebierających się za inne znane osoby na Halloween?