Halina Mlynkova - piosenki, ciąża, mąż, wiek, syn, Instagram, wzrost, partner

2021-05-30 16:42
Halina Mlynkova
Autor: wbf

Halina Mlynkova to piosenkarka oraz autorka tekstów i muzyki, która jest obecna na rynku muzycznym od 1998 roku. To właśnie wtedy rozpoczęła się jej przygoda z zespołem Brathanki, którego była wokalistką w latach 1998-2003. Dziś Mlynkova jest artystką solową, a w jej muzyce usłyszeć można inspiracje brzmieniami etnicznymi, elementy folku oraz muzyki irlandzkiej. Ile lat ma gwiazda? Sprawdźcie już teraz.

Halina Mlynkova - mąż, wiek, syn, Instagram, wzrost, partner, piosenki. Halina Mlynkova to polska piosenkarka, autorka tekstów i muzyki, prezenterka telewizyjna oraz aktorka, pochodząca z Zaolzia. W latach 1998-2003 była wokalistką zespołu Brathanki, z którym wydała dwa albumy studyjne – Ano! Oraz Patataj. Pochodzą z nich najpopularniejsze utwory grupy: W kinie, w Lublinie - kochaj mnie, Czerwone korale oraz Gdzie ten, który powie mi. Od 2003 roku Mlynkova jest artystką solową i ma na koncie trzy albumy studyjne - Etnoteka, Po drugiej stronie lustra oraz Życia mi mało. Piosenkarka była trenerką jednej z drużyn w programie Bitwa na głosy, a także jurorką w jednym odcinku programu SuperSTARcie. Gwiazda próbowała również swoich sił w tańcu - wzięła udział w szóstej edycji programu Taniec z Gwiazdami, który był wtedy emitowany na antenie TVN. Jej przygoda z show szybko się skończyła. Piosenkarka wycofała się w czwartym odcinku programu, z powodu kontuzji. Czego jeszcze nie wiecie o artystce? Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o niej.

Halina Mlynkova - wiek, wzrost

Piosenkarka urodziła się 22 czerwca 1977 roku w Trincu. Ma 174 centymetry wzrostu.

Halina Mlynkova - mąż, syn, partner

Halina Mlynkova w latach 2003-2012 była w związku małżeńskim z aktorem Łukaszem Nowickim. Owocem ich związku jest syn Piotr. W 2015 roku piosenkarka poślubiła Leszka Wronę - producenta muzycznego. Teraz jednak jest związana z wokalistą, Marcinem Kindlą.

Halina Mlynkova - ciąża

Halina Mlynkova na początku maja 2021 roku ogłosiła na antenie TVP, że niedługo zostanie mamą!

Halina Mlynkova - piosenki

Do najpopularniejszych utworów solowych piosenkarki należą: Podejrzani zakochani, Ostatni raz, Zabiorę Cię, Kawa, Mówisz mi, Aż do dna oraz Kobieta z moich snów.

Halina Mlynkova - Instagram

Piosenkarka ma oczywiście konto na Instagramie - @halinamlynkova. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze