Hadal Ahbek - teledysk do piosenki już jest! Issam Alnajjar z klipem do wiralowego numeru

2021-03-17 13:44 Adrian Rybak
Issam Alnajjar z oficjalnym klipem do wiralowego Hadal Ahbek
Autor: Universal Music Polska

Issam Alnajjar niespodziewanie znalazł się na międzynarodowym rynku muzycznym. Jest to 17-letni wokalista, kompozytor i gitarzysta, który pochodzi z Jordanii. Niedawno podbił listy przebojów swoim debiutanckim utworem Hadal Ahbek, który wcześniej stał się wiralem na TikToku. Osiągnął też ogromny sukces na Spotify i Apple Music. Teraz nadszedł czas na oficjalny klip do singla. Teledysk jest już dostępny na YouTube.

Issam Alnajjar i jego piosenka Hadal Ahbek podbili TikToka. Tytuł w wolnym tłumaczeniu z arabskiego oznacza Wciąż będę cię kochał. Utwór jest niezwykle pozytywny, pełen dobrej energii, słychać w nim wpływy folkowe i popowe. Prosty, chwytliwy refren od razu wpada w głowę i trudno go nie nucić razem z Issamem. Issam Alnajjar tak wspomina pracę na planie: - Pierwszy raz w życiu kręciłem klip. To było świetne doświadczenie. Zawsze marzyłem o własnym teledysku i gdy wreszcie stanąłem na planie, poczułem, jakbym został do tego stworzony, że urodziłem się, by zostać artystą. Świetnie się bawiłem podczas kręcenia wideo i nie miałbym nic przeciwko, gdybym mógł to robić przez resztę mojego życia. Cieszę się zwłaszcza dlatego, że klip do „Hadal Ahbek” pozwolił pokazać moją bardziej spontaniczną odsłonę wszystkim słuchaczom. Zdjęcia odbyły się głównie w Jordanii, w Ammanie, miejscu, gdzie się urodziłem. Już teraz mogę przyznać, że to przełomowa chwila w moim życiu.

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

Issam Alnajjar - Hadal Ahbek. Sukces na TikToku

Utwór Hadal Ahbek stał się wiralem, gdy młody artysta udostępnił fragment piosenki na Instagramie. W ciągu jednej nocy Issam Alnajjar zgromadził ponad 10 tysięcy obserwujących i 12 tys. wyświetleń. Postanowił więc zrobić challenge na TikToku, a to sprawiło, że utwór zdobył fanów na całym świecie. Od czasu wydania, Hadal Ahbek ma już ponad 25 mln streamów w Spotify, 3 miliardy wyświetleń na TikToku, pierwsze miejsca na listach przebojów Spotify, w tym szczyt Polska Viral 50, singiel możecie też usłyszeć w Radiu ESKA.

Issam Alnajjar o swoich osiągnięciach

- To niesamowite, jak możesz rozumieć muzykę na własne sposoby. Za każdym razem, gdy widzę komentarz „Nie mam pojęcia, o czym on śpiewa, ale naprawdę mi się to podoba”, czuję wzruszenie. To nie zdarza się często artystom pochodzącym z Jordanii czy innych krajów Bliskiego Wschodu. Jestem zaszczycony. Chcę, by muzyka arabska stała się światowa - powiedział Issam. Nastolatek przeciera szlaki nowemu pokoleniu gwiazd z Bliskiego Wschodu oraz północnej części Afryki, które są gotowe, by podbić światową scenę muzyczną. 17-letni Issam tworzy muzykę od kilku lat, a jego największe inspiracje to Queen, The Weeknd, Shawn Mendes czy Ed Sheeran.

Najnowsze