Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - LEGO Star Wars inspirowane 8. epizodem już w sprzedaży

i

Autor: Fot. YouTube/ DisneyFilmy Star Wars - scena z filmu

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - LEGO Star Wars inspirowane 8. epizodem już w sprzedaży

2017-12-06 15:51

Odliczanie rozpoczęte! Czas oczekiwania na premierę najnowszej części filmu 'Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi' wszystkim małym i dużym fanom kultowej sagi umili siedem zestawów LEGO Star Wars.

Dzięki najnowszym klockom firmy LEGO wszyscy fani będą mogli tworzyć nowe galaktyczne budowle i doświadczać kosmicznych emocji. Na sklepowych półkach już można znaleźć zestawy ze statkami kosmicznymi, pojazdami oraz figurkami ulubionych bohaterów i ich antagonistów, inspirowane filmem 'Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi', który wchodzi do kin już 14 grudnia.

LEGO STAR WARS - Siła droidów w służbie sojuszowi

Z zestawu LEGO Star Wars™ BB-8™ (75187) fani będą mogli zbudować własnego droida z ponad 1 100 klocków, będącego wierną repliką BB-8™ z najnowszej części trylogii o Gwiezdnych Wojnach, z uwzględnieniem jego charakterystycznych detali. Co w nim jest najlepsze? Gdy przekręcasz jedno z kółek umieszczonych na boku, poruszasz głową droida, zaś drugi taki element otwiera schowek z palnikiem - zupełnie jak w filmie! Dołączone do zestawu podstawki świetnie nadadzą się do umieszczenia modelu na wystawce w pokoju wielkiego fana Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - BILETY, DATA PREMIERY

Autor: brak danych

  Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi to niewątpliwie najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Od chwili wznowieniu serii fani na całym świecie zobaczyli już dwa filmy: rozpoczynające nową trylogię Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy oraz spin off Łotr jeden pokazujący

LEGO STAR WARS - Nowy rebeliancki pojazd Imperium staje w ogniu

LEGO® Star Wars™ Bombowiec Ruchu Oporu (75188) jest wyposażony w mini-figurki Poe Damerona i Admirała Holdo, z którymi fani międzygalaktycznych przygód wyruszą na ważne akcje i rebelianckie misje przeciwko ciemnej stronie mocy. Ten zestaw zadziwia ogromem możliwości budowania i różnorodnej zabawy: dwiema otwieranymi tylnymi wieżyczkami, ruchomymi tylnymi miotaczami, przednią kabiną z odczepianym sklepieniem oraz funkcją zrzutu obiektów poprzez naciśnięcie guzika. Przybywają posiłki ciemnej strony mocy. Imperium również dostało nowe pojazdy LEGO Star Wars™, aby dopełnić filmowych wrażeń: LEGO Star Wars Niszczyciela Gwiezdnego Najwyższego Porządku (75190) oraz LEGO Star Wars Ciężką Maszynę Krocząca Najwyższego Porządku (75189).

Mikołajki 2017 - prezent na Mikołajki do 50 złotych! Co kupić na ostatnią chwilę?

Autor: brak danych

  Prezenty na Mikołajki 2017 i Święta Bożego Narodzenia nie muszą być drogie! Jeśli chcecie sprawić swoim najbliższym przyjemność, a poważnie ogranicza was budżet skorzystajcie z naszych podpowiedzi na tanie, proste, łatwe do kupienia prezenty. Podpowiadamy co kupić zar&o;

Gwiezdny Niszczyciel Najwyższego Porządku stoi na czele całej floty. Wszystkie osiem wieżyczek strzelniczych skierowanych na boki przegoni rebeliantów precz. Górne panele otwierają się, ukazując szczegółowo wykończone wnętrze: funkcjonalną windę prowadzącą do centrum dowodzenia Snoke’a z siedzeniem i hologramową mini-figurką, mostek wyposażony w siedzenia dla załogi, przestrzeń konferencyjną oraz pokój sterowania. Do zestawu jest także dołączony uchwyt, by móc osiągnąć prędkość nadświetlną i przenieść zabawę do innej galaktyki. Pięć mini-figurek, w tym Najwyższy Przywódca Snoke wraz ze składanymi figurkami droidów medycznych oraz BB-9E dopełnią wrażeń podczas pełnych akcji przygód. Z kolei Ciężka Maszyna Krocząca Najwyższego Porządku zetrze się z rebeliantami - Poem, Reyem i ich przyjaciółmi z Ruchu Oporu. Pojazd wyposażono w ruchome nogi i głowę z otwieranym cockpitem dla mini-figurek, sprężynowo ładowanymi rakietnicami i zamykanymi komorami na bokach. 

Klocki dla fanów Gwiezdnych Wojen

Obudź w sobie moc i wcielaj się w role. Mali i duzi fani będą zachwyceni, mogąc wcielać się w role bohaterów filmowych. Dzięki ruchomej figurce Rey (75528) obudzą w sobie moc i rozegrają pojedynek na miecze świetlne. Do swej kolekcji będą mogli dodać także inne figurki akcji: największego, najsilniejszego (i najpopularniejszego) LEGO Wookiee w galaktyce - Chewbaccę (75530) i poprowadzić Ruch Oporu do boju, Elitarnego Gwardzistę Pretorianina (75529), który ochroni przywódcę Najwyższego Porządku Snoke’a, oraz Elitarnego Pilota Myśliwca TIE (75526), by ruszyć do walki u boku tego doświadczonego żołnierza. Chcecie zobaczyć jak wyglądają najnowsze zestawy? Poniżej znajdziecie kilka zdjęć.

Źródło: Materiały prasowe

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - LEGO Star Wars inspirowane 8. epizodem już w sprzedaży

i

Autor: Fot. Materiały prasowe Klocki LEGO
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - LEGO Star Wars inspirowane 8. epizodem już w sprzedaży

i

Autor: Fot. Materiały prasowe Klocki LEGO