ESKA Odwołuje Zimę 2020 - najpopularniejsze kluby muzyczne Dominikany

2020-01-17 15:12
ESKA Odwołuje Zimę 2020: najpopularniejsze kluby muzyczne na Dominikanie
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=ysuSU0RvA78 ESKA Odwołuje Zimę 2020: najpopularniejsze kluby muzyczne na Dominikanie

Dominikana znana jest ze swoich wyjątkowych tanecznych rytmów. Wszyscy mieszkańcy uwielbiają muzykę, przy której można dobrze się bawić. W związku z tym na rajskiej wyspie jest ogromna ilość klubów, w których można spędzić fantastyczny wieczór. Na ESKA.pl przedstawiamy Wam listę najpopularniejszych klubów muzycznych Dominikany.

Dominikana słynie z roztańczonych klubów, barów a nawet plaż. O wyjątkowej miłości mieszkańców Dominikany do tanecznych karaibskich rytmów możecie przeczytać w naszym artykule na ESKA.pl. W związku z tym, postanowiliśmy prześledzić imprezową mapę i zaprezentować Wam najpopularniejsze kluby tego miejsca, gdzie w tym roku ESKA Odwołuje Zimę. Jesteście ciekawi, jak bije klubowe serce Dominikany? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Jak się zgłosić na ESKA Odwołuje Zimę 2020?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: najpopularniejsze kluby muzyczne na Dominikanie

Imagine Punta Cana Night Club

Wyobraźcie sobie, że idziecie ze znajomymi na imprezę i nagle... wchodzicie do jaskini, a tam za dekami na ogromnej scenie właśnie zaczyna swój set David Guetta. Macie to? To takie atrakcje tylko na Dominikanie.

El Kan Drink House

El Kan to lokal, który położony jest w miejscowości Bavaro, a goście mogą korzystać z potężnego ogródka na tyłach klubu, który pomieści sporą ilość osób. Klimat El Kan robią również podświetlone panelami LED palmy.

Babylon Disco

Klub, który otwarty jest codziennie od 21:00. To w nim właśnie organizowane są wieczory z muzyką disco. Lokal słynie z genialnego bezalkoholowego mojito. Babylon można odwiedzić w miejscowości Las Terrenas.

Lax Ojo Cabarete

To klub przy Playa Cabarete w miejscowości Cabarete. Lokal znajduje się na plaży. Wyobraźcie sobie Wasze ulubione Hity na czasie, grane na strzeżonej pięknej piaszczystej plaży, w towarzystwie karaibskiego krajobrazu. 

Jet Set Club

W Santa Domigo jest klub dla nieco bardziej wymagających. Jet Set Club to miejsce, w którym organizowane są koncerty z muzyką na żywo, najpopularniejszych zespół Dominikany.

Najnowsze