Gwiazdy nago na okładkach płyt. Kto pokazał goły tyłek?

2017-07-12 18:38

Goły tyłek na okładce płyty to ostatnio popularny motyw. Które gwiazdy pokazało się nago lub w bardzo skąpym odzieniu poza Lady Gagą, Keshą i Robbiem Williamsem?

Gwiazdy nago w teledyskach, sesjach zdjęciowych i na scenie już mało kogo szokują. Wykonawcy coraz częściej i chętniej pokazują swoje gołe tyłki także na okładkach płyt i singli. Wystarczy spojrzeć chociażby na najnowsze okładki albumów Keshy i Robbie'ego Williamsa:

Kesha - Rainbow
Autor: brak danych
Robbie Williams - Under The Radar Vol 2
Autor: brak danych

O kim myślicie słysząc o słynnej pupie w świecie show-biznesu? Poza Kim Kardashian, jest to oczywiście Nicki Minaj. Raperka w całej okazałości pokazała swoje pośladki nie tylko w teledysku do utworu Anaconda, ale także na okładce co tego singla.

Nicki Minaj - Anaconda
Autor: brak danych

Lady GagaTaylor Momsen z The Pretty Reckless, Jennifer Lopez oraz... niemiecki raper Alligatoah również nie mieli oporów przed pokazaniem swojego tyłka na okładce.

Lady Gaga - Do What U want
Autor: brak danych
The Pretty Reckless - Going To Hell
Autor: brak danych
Jennifer Lopez - Booty
Autor: brak danych
Alligatoah - Triebwerke
Autor: brak danych

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze