Gwiazdy, które poślubiły fanów. Najtrwalsze pary w show-biznesie [GALERIA]

2022-11-04 14:03
Gwiazdy, które poślubiły fanów. Najtrwalsze pary w show-biznesie [GALERIA]
Autor: Akpa/ Rex Features - East News/ Akpa

Dla wielu fanów największym marzeniem jest, aby ich idole zwrócili na nich uwagę. Jak wiadomo, nie jest to łatwym zadaniem, można powiedzieć, że prawie niemożliwym do spełnienia. Jednak okazuje się, że niektórym się udało! Co więcej, tworzą z gwiazdami jedne z najtrwalszych par w całym show-biznesie!

Zazwyczaj relacje miłosne, małżeństwa celebrytów nie należą do tych szczególnie długich. W większości przypadków kilka lat jest absolutnym maksimum, kończą się rozwodem i wyciąganiem brudów na forum publiczne. Rany rozdrapywane są latami w wywiadach czy przez internautów. Nieco inaczej to wygląda w przypadku związków, które tworzą gwiazdy z... fanami. Takich przypadków w show-biznesie jest naprawdę wiele. Mowa tu nie tylko o gwiazdach zagranicznych, ale również tych polskich. Niektóre z nich naprawdę Cię zaskoczą! Stworzyliśmy zestawienie celebrytów, którzy poślubili swoich fanów. Trzeba przyznać, że ich związki są naprawdę trwałe!

Oni napisali piosenki o swoich byłych. Sposób na zemstę idealną!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze