Gwiazdy, które odeszły z zespołów, żeby zająć się solową karierą. Wyszły na tym na dobre?

2020-07-12 16:27 aw
Gwiazdy, które zaczynały w zespołach
Autor: @KasperJoon / SplashNews.com/East News, Ian West/Press Association/East News, Derek Storm / Splash News/EAST NEWS

Start w girlsbandzie czy boysbandzie może być znakomitą trampoliną do kariery. Zespołom często o wiele łatwiej jest się wybić, a gdy muzycy w ten sposób wyrobią już sobie renomę, a ich nazwiska stają się rozpoznawalne, każde z nich idzie swoją drogą. Okazuje się, że taka praktyka stosowana jest o wiele częściej, niż mogłoby się nam wydawać!

Artyści, którzy swoją karierę zaczynali w zespołach. Wiedzieliście, że mają za sobą taką przeszłość? Oczywiście nie zawsze jest tak, że zespół tworzy się celowo, aby później jego członkowie poszli własnymi drogami. Zespoły często po prostu się rozpadają, gdy jego członkowie przestają się ze sobą dogadywać, pojawiają się między nimi różnice w podejściu do tworzenia piosenek czy też w inny sposób widzą dalszą przyszłość zespołu. Czasem zdarza się także, że w grę wchodzą prywatne zatargi między członkami zespołu, jednak o takich rzeczach rzadko mówi się głośno. Nigdy do końca nie wiadomo, dlaczego dana gwiazda zdecydowała się na rozpoczęcie solowej kariery właśnie w tym momencie. Wydaje się jednak, że w ich przypadku decyzja była słuszna.

Artyści, którzy swoją karierę zaczynali w zespołach

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze