Gwiazdy ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi na gali?

2016-06-27 10:23
Adam Lambert
Autor: eska.pl Adam Lambert zaprasza na ESKA MUSIC AWARDS 2015

Ozdobą gali ESKA Music Awards zawsze są gwiazdy. Czyje występy będą w tym roku największą sensacją? Kto zgarnie nie tylko statuetki ale też serca publiczności?

Gwiazdy ESKA Music Awards to zawsze największe gwiazdy, ulubieńcy słuchaczy Radia ESKA i najpopularniejsi wykonawcy w Polsce. Zwykle na scenie widzimy ich w roli laureratów nagród w kolejnych kategoriach, ale też jako gwiazdy wykonujące swoje największe hity. Kto wystąpi na ESKA Music Awards 2016 dowiemy się już wkrótce! Byc może będą to niektórzy z ubiegłorocznych laureatów ESKA Music Awards. Dlatego przypominamy, kto w 2014 i 2015 roku zgarnął statuetki w 7 głównych kategoriach i nagrodę specjalną - z pewnością zobaczymy niektórych z nich na gali, bo gala ESKA Music Awards to największe wydarzenie muzyczne w Polsce.

Gwiazdy ESKA Music Awards

Niekwestionowana gwiazdą ESKA Music Awards 2015 był Adam Lambert, który odebrał statyetke w kategorii najlepszy artysta zagraniczny. Za najlepszego artystę rok temu uznaliście Kamila Bednarka, a Margaret wygrała w kategorii najlepsza artystka, odebrała też nagrodę w kategorii EskaGO Award - czyli dla najlepszego artysty w sieci. Najlepszym zespołem został zespół Video. Piosenka Naucz mnie Sarsy wygrała w kategorii najlepszy hit, najlepszym teledyskiem było video do numeru Badź duży Natalii Nykiel. Najlepszym radiowym debiutem obwołaliście Sound'n'Grace. Kto z nich w tym roku będzie z nami? Dowiecie się wkrótce

Najnowsze