Gwiazdy dla Ziemi 2018 - kto wystąpi na Earth Festival w Uniejowie? [ARTYŚCI, LINE-UP]

i

Autor: fot. Tomek Kaminski Gwiazdy dla Ziemi 2018 - kto wystąpi na Earth Festival w Uniejowie? [ARTYŚCI, LINE-UP]

Gwiazdy dla Ziemi 2018 - kto wystąpi na Earth Festival w Uniejowie? [ARTYŚCI, LINE-UP]

2018-07-08 22:43

Gwiazdy zagrają dla Ziemi! Earth Festival Uniejów 2018 to niezwykły koncert na antenie Polsatu! Sprawdźcie, jaka plejada topowych muzyków wystąpi podczas koncertu!

Earth Festival Uniejów 2018 - kto wystąpi podczas wydarzenia? Poznajcie listę artystów na ESKA.pl. Zanieczyszczenie środowiska i niszcząca przyrodę działalność człowieka są problemami globalnymi. Oznacza to, że dotyczą także Polski, która należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi. Jednak jej świadomość w społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w tym roku w Uniejowie zostanie zorganizowana pierwsza edycja imprezy Earth Festival Uniejów 2018.

Bilety do ZOO w Warszawie: gdzie kupić? Ile kosztują? Sprawdź! 

Earth Festival Uniejów 2018 - kto wystąpi?

Do współpracy przy koncercie zaproszono czołowych polskich artystów. Usłyszymy między innymi Kayah, która od lat wspiera akcje dotyczące ekologii i działała na rzecz ograniczenia nielegalnego handlu ginącymi gatunkami zwierząt. W koncercie weźmie także udział Andrzej Piaseczny. Wokalista włączał się wcześniej w przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska - był ambasadorem kampanii Poznaj Swoją Naturę. Obok nich wystąpią: Agnieszka Chylińska, GrubSon, Kamil Bednarek, Happysad, LemON, Mrozu. Swoje przeboje wykonają też Tomek Kowalski i IRA, która zaśpiewa wspólnie z LemONem i Kamilem Bednarkiem. Podczas koncertu wyemitowane zostaną też specjalnie przygotowane krótkie filmy pokazujące ogrom strat na naszej planecie.

Earth Festival Uniejów 2018 odbędzie się w Uniejowie, malowniczym uzdrowisku słynącym z gorących źródeł leczniczej solanki i terapeutycznego mikroklimatu.

Gwiazdy dla Ziemi 2018 - kto wystąpi na Earth Festival w Uniejowie? [ARTYŚCI, LINE-UP]

i

Autor: fot. plakat imprezy Gwiazdy dla Ziemi 2018 - kto wystąpi na Earth Festival w Uniejowie? [ARTYŚCI, LINE-UP]