Guzior przerywa ciszę piosenką Hill Bomb z Kubanem i zapowiada nowy album!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy

Premiera

Guzior przerywa ciszę piosenką "Hill Bomb" z Kubanem i zapowiada nowy album!

2024-03-14 13:01

1196 dni. Dokładnie tyle minęło od premiery ostatniego albumu Guziora. Trzeba przyznać, że pochodzący z Wrocławia artysta mocno przetestował cierpliwość swoich fanów, ale wygląda na to, że warto było czekać. Właśnie ukazał się pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo Guziora. Stworzony z gościnnym udziałem Kubana kawałek „HILL BOMB” zapowiada album „G”, który ukaże się 24 maja tego roku. Już teraz można zamawiać go w limitowanym preorderze.

Guzior to jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się polskich raperów – mowa oczywiście o liczbie sprzedanych egzemplarzy albumów. Jego ostatnie wydawnictwo, wydana pod koniec 2020 roku „Pleśń”, pokryło się diamentem, a promujące go single zyskały kilkudziesięciomilionowe wyświetlenia. Teraz raper odsłonił pierwsze karty w związku z kolejnym, czwartym już albumem, o krótkim ale wszystko mówiącym tytule „G”. W pierwszym promującym go singlu „HILL BOMB” udzielił się dawno niesłyszany Kuban, a za kompozycję utworu odpowiada Favst. Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Alexandra Paka, który można obejrzeć na kanale Guziora na YouTube.

Rap Wagary 2024 - Smolasty i Malik Montana zapraszają na imprezę!

Premiera pierwszego singla to także okazja do rozpoczęcia preorderu fizycznej wersji albumu. Już teraz można zamawiać go na https://eviltwin.pl w limitowanym nakładzie z dodatkami. Premiera albumu Guziora „G” już 24 maja 2024 roku!

Guzior & Kuban - piosenka Hill Bomb