GTA 6 nie powstanie? Rockstar zabrał głos w sprawie kultowej gry

2020-09-14 15:38 jj
GTA 6 nie powstanie? Rockstar zabrał głos w sprawie kultowej gry
Autor: YouTube Rockstar Games Deutschlandا GTA 6 nie powstanie? Rockstar zabrał głos w sprawie kultowej gry

Przez ostatnie miesiące powstało wiele spekulacji co do szóstej części kultowej gry Grand Theft Auto. W mediach wypowiadali się m.in. byli twórcy, którzy dawali nadzieje fanom słynnej produkcji. Teraz głos w sprawie swojej hitowej gry zabrała firma Rockstar. Czy GTA 6 nie powstanie? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

GTA 6 nie powstanie? Kontynuacja najważniejszej gry firmy Rockstar stoi pod znakiem zapytania? Po wielu miesiącach plotek, spekulacji, nareszcie otrzymaliśmy komunikat od głównych zainteresowanych. Ostatnie doniesienia, które pojawiły się w internecie zapowiadały, że kultowa gra będzie dostępna na najnowszej konsoli PlayStation 5. Fani produkcji, ci posiadający xBox-a, oburzali się, że faworyzowana jest tylko jedna platforma. Teraz już jest wszystko jasne. Czy zagramy w szóstą część Grand Theft Auto?

ESKA XD #001

GTA 6 jednak nie powstanie? Fani są w szoku!

Od początku 2020 roku w internecie pojawiają się plotki i przecieki o kolejnej części gry GTA. Większość doniesień jest fałszywa i polega na spekulacji internautów, bądź byłych pracowników firmy Rockstar. Jeden z użytkowników Twittera zapytał wprost producentów gry, czy planują kontynuację kultowej serii:

Zastanawiam się, czy GTA 6 w ogóle wyjdzie. Jeżeli nie możecie nic powiedzieć, to zrozumiem. Po prostu czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek informacje. 

Na odpowiedź ze strony firmy Rockstar nie trzeba było długo czekać:

Nie mamy informacji na ten temat. O tym co się dzieje w firmie Rockstar informujemy na naszej oficjalnej stronie.  

Fanom gry GTA 6 pozostaje tylko i wyłącznie obserwowanie komunikatów Rockstar. Jeżeli zapadnie decyzja o kontynuacji kultowego formatu, na pewno dowiecie się tego z ESKA.pl. 

Najnowsze