GTA 6 dopiero za 2 lata? Data premiery przeraziła fanów!

i

Autor: Kadr z filmu Grand Theft Auto Online: Zwiastun napadów z kanału Rockstar Games Polska GTA 6 dopiero za 2 lata? Data premiery przeraziła fanów!

GTA 6 dopiero za 2 lata? Data premiery przeraziła fanów!

2021-05-07 15:10

GTA 6 to jeden z najbardziej emocjonujących tematów, które bardzo interesują fanów tej serii. Ostatnio Rockstar wydał grę w 2013 roku, ale na bieżąco aktualizuje swoją wersję online. Jeden z fanów dotarł do ważnej daty. Okazuje się, że Grand Theft Auto 6 nie pojawi się w 2021, ani w 2022 roku. Dlaczego? Co się wydarzyło?

GTA 6 dopiero za 2 lata? Jest duża szansa na to, że Grand Theft Auto część 6, nie pojawi się na półkach sklepowych w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy. Niestety fani produkcji, nie przyjęli tej informacji zbyt pozytywnie. Od kilku lat czekają już na następną odsłonę kultowej gry komputerowej. Co prawda firma Rockstar stara się rozwijać swój flagowy produkt GTA Online, ale to nie wystarcza graczom. Niestety wypłynęły informację, które nie pozostawiają złudzeń. GTA 6 nie pojawi się zbyt szybko na rynku. Dlaczego?

Sanah wydała nową płytę. Która piosenka najlepsza? GŁOSOWANIE

Friz kiedyś i dziś

GTA 6: premiera gry za dwa lata?

Ostatnie dni nie były zbyt pozytywne dla fanów serii Grand Theft Auto. Okazuje się, żę Rockstar Gamer rozpoczęło poszukiwania nowy testerów gier, którzy mieliby pracować w kilku studiach. Oznacza to, że gra najprawdopodobniej została już ukończona, jednak trwają poprawki i próby. Wstępnie premierę gry GTA 6 zaplanowano dopiero na.. końcówkę 2023 roku. Wielu fanów jednak twierdzi, że podany termin pokrywa się z zapisami z dokumentów Take-Two.