Sanah jako Irenka. Płyta otwiera nowy rozdział w karierze gwiazdy [PREMIERA, PIOSENKI]

i

Autor: Magic Records Poland Sanah jako Irenka. Płyta otwiera nowy rozdział w karierze gwiazdy [PREMIERA, PIOSENKI]

Sanah wydała nową płytę. Która piosenka najlepsza? GŁOSOWANIE

2021-05-07 12:18

Sanah to aktualnie najchętniej słuchana polska artystka tworząca muzykę pop. 2020 należał do niej, ale planuje także podbić ten rok. Zaczęło się od utworu Ale Jazz! z Vito Bambino, a teraz przyszedł czas na drugi album studyjny. To porcja nowej muzyki od Sanah. Z pewnością warto ją przesłuchać. Które piosenki są najlepsze?

Sanah powraca w wielkim stylu. W piątek 7.05.2021 odbyła się premiera jej długo wyczekiwanego drugiego albumu studyjnego. Mowa o albumie, który nosi tytuł Irenka. Można go dostać już we wszystkich sklepach muzycznych. Dostępny do posłuchania jest także na YouTube oraz na platformach streamingowych jak Spotify czy Apple Music. Irenka to płyta, w której wiele osób pokładało mnóstwo nadziei. Album zapowiadał wielki hit - Ale Jazz!, który Zuzanna nagrała razem z piosenkarzem Vito Bambino. Potem pojawiły się dwa kolejne single - 2:00 oraz etc. (na disco). Czy album sprosta oczekiwaniom fanów oraz osiągnie tak spektakularny sukces jak poprzednie wydania Sanah? To okaże się za jakiś czas. Na razie fani muzyki pop zabrali się słuchanie nowych utworów i rozpoczęła się dyskusja, który z nich jest najlepszy.

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy

Sanah - Irenka. Tracklista albumu

Irenka to płyta, na której znajdują się trzy wspomniane wcześniej single - Ale Jazz! (feat. Vito Bambino), 2:00 oraz Etc. w nowej wersji. Jednak piosenek jest więcej. Są to Puk puk, Co ja robię tutaj, No sory (to dłuższe), To koniec, Warcaby, Interludium, Bujda (większa!), Wars, Ten stan, To był dobry dzień oraz tytułowa Irenka. Która z tych piosenek jest najlepsza? Oddaj głos w ankiecie! 

Sonda
Sanah - Irenka. Która piosenka z płyty jest najlepsza?

Sanah - wiek, wzrost, prawdziwe imię, The Voice of Poland

Sanah - jak nazywa się naprawdę? Ile ma lat? Jaki ma wzrost? Internauci często szukają odpowiedzi na to pytanie. Prawdziwe imię i nazwisko Sanah to Zuzanna Jurczak. Gwiazda ma 23 lata. Urodziła się 2 września 1997 roku. Mierzy 160 centymetrów. Mieszka w Warszawie. Na rynku muzycznym pojawiła się niespodziewanie. Wcześniej próbowała swoich sił w The Voice Of Poland, jednak nie przeszła pre-castingów. Po premierze jej pierwszej płyty została nazwana żeńską wersją Dawida Podsiadły.