Grzegorz Markowski - wiek, wzrost, żona, dzieci. Kim jest wokalista Perfect?

2022-05-29 19:37
Grzegorz Markowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Grzegorz Markowski to zdecydowanie jedna z największych legend polskiego rocka. Wokalistka, który od lat osiemdziesiątych związany jest z grupą Perfect wylansował wiele hitów, na których wychowało się kilka pokoleń Polaków. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tego wielkiego artysty i publikujemy je już teraz. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o Grzegorzu Markowskim z Perfect.

Grzegorz Markowski - wiek, wzrost, żona, dzieci: oto najczęściej wyszukiwane przez was frazy w kontekście lidera zespołu Perfect. Piosenkarz, który jest aktywny na rynku muzycznym od połowy lat siedemdziesiątych to już niewątpliwie ikona polskiej sceny. Jego hity, takie jak Niepokonani czy Nie płacz Ewka zna i uwielbia cała Polska. I choć wokalista zapowiedział, że nie zamierza wydać nowej płyty, wciąż sporo koncertuje. Mogliśmy go zobaczyć między innymi na Top of the Top Sopot Festival. Co musicie o nim wiedzieć?

Grzegorz Markowski - wiek

Ile lat ma Grzegorz Markowski? Na to pytanie odpowiedzi często poszukują internauci. Frontman zespołu Perfect ma obecnie 66 lat. Urodził się 23 września 1953 w Józefowie.

Grzegorz Markowski - wzrost

Według informacji udostępnionych w sieci, popularny muzyk mierzy 180 centymetrów wzrostu.

Grzegorz Markowski - żona

Żona Grzegorza Markowskiego nazywa się Krystyna Markowska i jest zawodową tancerką. Para poznała się w 1969 roku, gdy wokalista Perfectu miał 16 lat. Ślub wzięli w 1973 roku. Sześć lat później, w 1979 roku na świat przyszła ich córka Patrycja Markowska, która odziedziczyła talent muzyczny po swoim ojcu.

Grzegorz Markowski - dzieci

Piosenkarz ma dwójkę dzieci - syna Piotra oraz córkę Patrycję. Grzegorz Markowski został ojcem po raz pierwszy, gdy miał zaledwie 15 lat i jak sam opowiada, poczęcie się jego syna było efektem pierwszego kontaktu seksualnego z jego ówczesną dziewczyną z rodzinnego miasta. Patrycja Markowska to natomiast owoc miłości wokalisty z żoną Krystyną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze