Grzegorz i Rafał Collins - kim są? Wiek, wzrost, dzieci, rodzina

2020-09-24 9:11
Grzegorz i Rafał Collins - kim są? Wiek, wzrost, dzieci, rodzina
Autor: Mateusz Jagielski/East News Grzegorz i Rafał Collins - kim są? Wiek, wzrost, dzieci, rodzina

Grzegorz i Rafał Collins to bracia, którzy dali się poznać za sprawą swojej motoryzacyjnej pasji. Uwielbiają przerabiać najlepsze i najbardziej prestiżowe pojazdy świata. Ich klientami były czołowe gwiazdy muzyki oraz showbiznesu. Kim są bracia Collins? Co trzeba o nich wiedzieć? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Grzegorz i Rafał Collinswiek, wzrost, dzieci, rodzina. Zastanawiacie się, kim są bracia Collins, którzy coraz częściej pojawiają się w szklanym ekranie? Garść informacji na ich temat na pewno wam się przyda! Urodzili się w Legnicy na Dolnym Śląsku, gdzie wychowali się w ubogiej rodzinie. Rafał uczył się w technikum spożywczym, a Grzegorz w technikum elektrycznym. W poszukiwaniu lepszego życia, mając zaledwie 17 lat, wyruszyli za granicę. Wyemigrowali do Londynu, gdzie rozpoczęli legalną pracę. Pierwszy z braci zaczynał jako pomoc kuchenna, a drugi jako pomocnik budowlany. Zawsze chcieli stworzyć coś swojego, dlatego w 2009 roku założyli firmę motoryzacyjną. Na początku nie odnosili sukcesów, ale po wielu latach cierpliwości owoc ich pracy zaczął dojrzewać. Klientów ich marki Prestige Wrap and Customs było coraz więcej. W 2013 roku wzięli udział w dużym projekcie na YouTube - Fast Furious and Funny. Za jego sprawą o polskich braciach zrobiło się bardzo głośno w Anglii. Niedługo później otworzyli oddział w Katarze, a później rozpoczęli współpracę nad własnym programem w TVN Turbo. Bracia Collins nieustannie starają się, by o ich biznesie, ale także działalności charytatywnej było bardzo głośno.

Grzegorz i Rafał Collins - wiek

Ile lat ma Grzegorz Collins? W jakim wieku jest Rafał? Pierwszy z braci urodził się w 1986 roku, więc ma 34 lata. Drugi natomiast jest od niego o cztery lata młodszy. Rafał urodził się w 1989 roku.

Grzegorz i Rafał Collins - wzrost

Rafał Collins to mały człowiek o wielkim sercu! Jest dużo niższy od swojego starszego brata, ale obaj nigdy nie ujawniali swojego wzrostu.

Grzegorz i Rafał Collins - dzieci

Czy bracia Collins mają dzieci? Grzegorz wychowuje córkę Julkę, a Rafał nigdy nie zdradzał, czy ma potomka. 

Grzegorz i Rafał Collins - historia

Bracia Collins od wielu lat przerabiają najdroższe, najbardziej prestiżowe samochody. Ich klientami były zagraniczne gwiazdy, takie jak: Iggy Azalea, Cristiano Ronaldo czy Rita Ora.  Tak naprawdę to Rafał i Grzegorz Chmielewscy, jednak ze względu na emigrację zmienili nazwisko na bardziej "światowe". Obaj wyprowadzili się z rodzinnej Legnicy mając 17 lat.

Najnowsze