Greg Collins - kto to? Imię, wiek, FFF, MMA, walka, Instagram

2019-12-19 9:23 A.D.
Greg Collins
Autor: East News / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Free Fight Federation, to wyjątkowa gala, która odbędzie się już 21 grudnia w Zielonej Górze. Fanów czeka kilka emocjonujące pojedynków. Podczas jednego z nich zmierzą się ze sobą Greg Collins i Piotra Świerczewskiego. Pojedynek w Winnym Grodzie będzie debiutem dla Świerczewskiego. Kim jest Greg Collins? Dowiedzcie się na ESKA.pl.

Walka na Free Fight Federation 2 to kolejny dla Grega Collinsa pojedynek. Jego debiut w tej dziedzinie miał miejsce podczas pierwszej odsłony FFF. Wtedy zmierzył się z Rafałem "Tito" Krylą. Greg Collins znany jest ze swojego poczucia humoru, uporu i tego, że zawsze potrafi dążyć do celu. Na Instagramie obserwują go prawie 34 tysiące osób, a pod jego profilem na Facebooku lajki sypią się każdego dnia. Co jeszcze wiemy o przeciwniku Piotra Świerczewskiego na FFF2? 

Kim jest Greg Collins? Prawdziwe imię biznesmena

Grego Collins, tak naprawdę nazywa się Grzegorz Chmielewski. Obecnie biznesmen, dawniej musiał ciężko pracować na swoje utrzymanie. 

Greg Collins - Instagram, Facebook 

Greg Collins jest osobą aktywną w mediach społecznościowcyh. Kilka jego postów możecie zobaczyć poniżej. Na Facebooku znajdziecie go jako @gregorycollins1986. 

Najnowsze