Grzegorz Hyży o nowej piosence i... zrzucaniu wagi. Co z jego rockowym stylem?

i

Autor: Radio ESKA Grzegorz Hyży o nowej piosence i... zrzucaniu wagi. Co z jego rockowym stylem?

Grzegorz Hyży o nowej piosence i... zrzucaniu wagi. Co z jego rockowym stylem? [WYWIAD]

2022-05-27 14:37

Grzegorz Hyży przyzwyczaił nas do muzyki pop na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest teraz: w sieci pojawił się jego najnowszy utwór i teledysk Kochanie to ja. O swoim najnowszym numerze opowiedział Kasi Węsierskiej. Posłuchajcie wywiadu już teraz.

Piosenka kontynuuje kierunek muzyczny, obrany przez artystę jeszcze przy utworze Król Nocy (aktualnie Złota Płyta za singiel). Charakteryzuje ją pulsujący beat i topline, który nie potrafi wyjść z głowy. Od strony lirycznej to nostalgiczne wspomnienie burzliwej miłosnej relacji, z którą utożsamia się wiele osób. Dzięki uniwersalnemu przekazowi oraz zapadającej w pamięć melodii, Kochanie to ja ma ogromne szanse stać się hitem tego lata! Utwór doczekał się również barwnego i surrealistyczny teledysku. Za warstwę koncepcyjno-wizualną odpowiada Alan Kępski, znany z produkcji wielu polskich teledysków. Zapętlone energetyczne sekwencje i portale w symboliczny sposób nawiązują do odnalezienia wyjścia i własnej drogi. Co o utworze mówi sam zainteresowany? Posłuchajcie rozmowy Kasi Węsierskiej z Grzegorzem Hyżym już teraz!

Listen to "Grzegorz Hyży o nowym singlu i o... zrzucaniu wagi. Co z jego rockowym stylem?" on Spreaker.

Wiedzieliście, że Grzegorz Hyży startował w zawodach Ju-jitsu? Między innymi o tym opowiedział w najnowszym wywiadzie dla Radia ESKA, ale oczywiście rozmowa Kasi Węsierskiej z Grzesiem dotyczyła przede wszystkim muzyki. A konkretnie: jego najnowszego singla Kochanie to ja. Posłuchajcie, co mówi o swoim nowym kawałku Grzegorz Hyży i dlaczego ten utwór jest dla niego tak bardzo wyjątkowy.

Grzegorz Hyży - Kochanie to ja