Grzegorz Halama: pan Józek, żona, wiek i skecze słynnego kabareciarza

i

Autor: fot. TRICOLORS/EAST NEWS Grzegorz Halama

Grzegorz Halama: pan Józek, żona, wiek i skecze słynnego kabareciarza

2018-05-27 23:54

Grzegorz Halama to jeden z najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze informacje o życiu i karierze tego satyryka.

Grzegorz Halama - pan Józek, żona, wiek, skecze. Między innymi takich informacji na jego temat szukacie w Google. Te zainteresowanie nie dziwi, bo Grzegorz Halama to jeden z najbardziej lubianych kabareciarzy w Polsce. Jego charakterystyczny styl, żywiołowa gestykulacja i zabawne opisy rzeczywistości rozśmieszają nas od lat. Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze informacje dotyczące tego satyryka.

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Autor: brak danych

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!

Grzegorz Halama - wiek

Grzegorz Halama przyszedł na świat 2 stycznia 1970 roku. Oznacza to, że w 2018 roku skończył 48 lat.

Grzegorz Halama - pan Józek

Pan Józek to najsłynniejsze kabaretowe wcielenie Grzegorza Halamy. Pan Józek jest hodowcą drobiu z Chociul, który bardzo chętnie udziela wywiadów. W zabawny sposób opowiada w nich o... życiu kurczaków! Co ciekawe, pierwowzorem tej postaci jest nauczyciel z Zespołu Szkół Elektroniczno Elektrycznych w Koszalinie, gdzie w młodości uczęszczał Halama.

Grzegorz Halama - skecze

Wiele skeczy Grzegorza Halamy stało się już klasyką polskiego kabaretu. Do najsłynniejszych należą skecze "W obronie kobiety", "Francuski kucharz" oraz "Dresiarz opowiadający bajkę". Warto je sobie przypomnieć.

Grzegorz Halama - disco polo

Jaki związek z muzyką disco polo ma Grzegaorz Halama? Kabareciarz był jednym z jurorów programu Disco Star, czyli talent show dla piosenkarzy i piosenkarek disco polo.

Grzegorz Halama - żona

Obecnie o życiu prywatnym Grzegorza Halamy wiadomo niewiele. Kilka lat temu media dowiedziały się jednak, że satyryk rozstał się z żoną, Dorotą Halamą i związał ze swoją tour menadżerką - Janią Dobosz.