GrubSon wydał nowy singiel! Serca twego chłód powstał pod wpływem książki

2021-03-18 16:34
Grubson nowy singiel
Autor: Mystic Production

GrubSon ma prezent dla fanów. Pojawił się jego najnowszy singiel. Serca twego chłód to utwór, który powstał pod wpływem książki Przemka Corso pod tym samym tytułem. Muzyk zaintrygowany fabułą i klimatem powieści stworzył utwór nawiązujący zarówno do treści jak i nastroju. Piosenka pochodzi z jego ostatniej płyty pod tytułem AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE.

GrubSon wyjaśnił skąd wzięła się u niego inspiracja książką Przemka Corso. - Czytałem to na bieżąco kiedy Corso nad tym pracował, a całość była niewiele więcej, niż tylko maszynopisem. (...) Kompletnie mnie ta historia pochłonęłą. Od początku wiedziałem, że ta książka to będzie hit i że to najlepsza rzecz jaką napisał Corso. Recenzje zresztą mówią same za siebie. Wszedłem do studia i zacząłem eksperymentować z tekstem i dźwiękami - wyjaśnił raper. Ta niecodzienna współpraca pomiędzy muzykiem, a pisarzem zaowocowała również hipnotyzującym teledyskiem, który jest dowodem na to, że sztuka może się przenikać.  - Ja i Corso oglądamy ich tysiące (filmów -red.). Najważniejsze jednak było to, aby każdy z elementów składających się na Serca twego chłód był niezależny i tylko się ocierał o siebie. Ekipa filmowa dostała całkowicie wolną rękę, żeby zrobić coś swojego i dołożyć własną cegiełkę do tej konstrukcji – dodaje. 

Grubson wywiad

GrubSon - Serca twego chłód. Kiedy premiera?

Nowy singiel GrubSona to utwór skupiający się na motywach książki, której ogólnopolska premiera miała miejsce 9 marca. Dotyka m.in tematów uzależnienia, pokus, a co najważniejsze miłości i namiętności i człowieczeństwa, bo czy nie łatwiej byłoby po prostu żyć bez serca? Książka, tak samo jak teledysk, opowiada o seryjnym mordercy traktując to wszystko jednak tylko jako platformę do poruszenia znacznie ważniejszych i bardziej osobistych tematów. Premiera teledysku do singla miała miejsce 16 marca 2021.

AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE - płyta GrubSona

To właśnie z tego albumu pochodzi singiel Serca twego chłód. To szósty album muzyczny popularnego rapera. Cała płyta skupia się na relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie w świecie zdominowanym przez technologię. W utworach gościnnie pojawili się tacy artyści jak Mrozu, Marika, Paprodziad, Jarecki i Igor Herbut.  

Klasyki polskiego rapu. Znasz te kawałki?

Pytanie 1 z 15
"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się". W czyjej piosence znajdują się te słowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze