Gromee z międzynarodową współpracą. Deja Vu o tęsknocie za nieudanym związkiem!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee z międzynarodową współpracą. "Deja Vu" o tęsknocie za nieudanym związkiem!

KONIECZNIE POSŁUCHAJCIE

Gromee z międzynarodową współpracą. "Deja Vu" o tęsknocie za nieudanym związkiem!

2024-02-16 14:51

Popularny polski producent i DJ prezentuje kolejną międzynarodową współpracę. Po utworze z Inną, z Olivią Addams, Jesperem Jensetem, czas na numer z włoskim producentem i wokalistą, Gamuelem Sorim. Posłuchajcie utworu "Deja Vu" już teraz.

"Deja Vu" to wspólny hit Gromee’ego, Gamuela Sori i Kairos Grove, wyrażający żal i tęsknotę za nieudanym związkiem. W pulsujących bitach i niesamowitym wokalu, piosenka oddaje walkę o znalezienie ukojenia, podczas gdy wspomnienia utraconej miłości powracają jak deja vu. To przejmująca podróż przez ból serca i nostalgię, przypominająca słuchaczom o słodko-gorzkiej naturze życia. Piosenka została napisana przez Ryana Bickleya, Gamuela Sori i Gromee’ego. Produkcją zajęli się również Gromee i Gamuel Sori.

Sara Chmiel pokazuje siłę głosu w "Dokąd". Utwór o nadziei i gniewie!

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Gromee - piosenka Deja Vu

Gromee świetnie odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych, nie tylko muzyce klubowej. Uwielbia brzmienie żywych instrumentów, chętnie eksperymentuje i współpracuje z wieloma wybitnymi muzykami i multiinstrumentalistami. Jego sety na żywo to zawsze najlepsza selekcja muzyki i dźwięków, które całkowicie pochłaniają słuchacza. Jako producent współpracuje z największymi studiami na świecie. Występował na wielu festiwalach muzycznych, dzieląc scenę z takimi artystami jak Steve Aoki, Deorro, Eric Clapton, Jessie Ware czy Sting. W kwietniu 2016 roku Gromee był supportem pierwszego polskiego koncertu Mariah Carey. Jego wakacyjny singiel "Fearless" z 2016 roku podbił polskie listy przebojów, osiągając 10. pozycję w radiu i zdobywając nagrodę Platynowej Płyty. Kolejny singiel, "Spirit", nagrany wspólnie z Mahan Moin, szwedzką wokalistką znaną z programu Persian Idol, również okazał się hitem i numerem 1 na liście przebojów Polskiego Radia.

Gamuel Sori - kim jest?

Gamuel Sori to włoski DJ i producent, który robi furorę na scenie muzyki Dance. Występował w najlepszych włoskich klubach, urzekając publiczność swoją unikalną mieszanką bitów i dźwięków. Styl muzyczny Gamuela to różnorodna fuzja gatunków, którą łączy ze swoim charakterystycznym stylem, tworząc elektryzujące i niezapomniane wrażenia dla wszystkich słuchaczy. W 2020 roku Gamuel doświadczył przełomu w swojej karierze, kiedy jego utwór "Money's Gone" został odtworzony w BBC Radio 1, dzięki czemu znalazł się w międzynarodowym świetle reflektorów. Niezachwiane zaangażowanie Gamuela Sori, wyjątkowy talent i unikalne brzmienie sprawiły, że stał się wschodzącą gwiazdą na scenie muzyki tanecznej i jednym z tych, których warto obserwować w przyszłości.

Kairos Grove - kim jest?

Kairos Grove to coś więcej niż muzyka, to portal do świata, w którym zacierają się granice między wyobraźnią a rzeczywistością. Każdy utwór tego nietypowego projektu jest starannie przygotowaną dźwiękową odyseją, łączącą eteryczne wokale, pulsujące bity i atmosferyczne tekstury, tworząc hipnotyzujący krajobraz dźwięku. Nazwany na cześć mitycznego miejsca, Kairos Grove to sanktuarium dla tych, którzy szukają wytchnienia od zgiełku codziennego życia. To miejsce, w którym czas zwalnia, a umysł może swobodnie wędrować przez krainy możliwości i cudów.