Gromee, Shawn Mendes & Justin Bieber, LP i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Gromee, Shawn Mendes & Justin Bieber, LP i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Gromee, Shawn Mendes & Justin Bieber, LP i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA to wyczekiwany moment przez wszystkich fanów nowych brzmień. Jak zwykle, co piątek, wybraliśmy się w podróż w poszukiwaniu nowych, potencjalnych hitów. Zajrzeliśmy do wszystkich muzycznych playlist świata. Co nowego znaleźliśmy? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Spis treści

 1. New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 20.11.2020
 2. Nowości Muzyczne 20.11.2020 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA 20 listopada Nowości muzyczne, które pojawiły się w przedostatni piątek listopada, zostaną z nami na całą zimę! Hitem nadchodzących miesięcy będzie piosenka Monster, pod którą podpisują się najpopularniejsi kanadyjscy wokaliści, Shawn Mendes i Justin Bieber. To utwór o akceptacji samego siebie wbrew oczekiwaniom i ocenom opinii publicznej. Zimą temperaturę podniesie również Gromee, a wszystko za sprawą swojej tanecznej propozycji Worth It. Krakowski producent, po współpracy z norweskim wokalistą Jesperem Jensetem, w poszukiwaniu nowego głosu trafił do kolejnego nordyckiego kraju - na Islandię. Stąd bowiem pochodzi Asdis. Piosenka Worth It ma sprawić, że w tych trudnych czasach, ludzie poczują pozytywną elektroniczno-funkującą energię. Pozytywne myślenie!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 20.11.2020

New Music Friday w Radiu ESKA to wyczekiwany moment przez wszystkich fanów nowych brzmień. Fanów, odkrywania nowej muzy. Jak zwykle, co piątek, wybraliśmy się w podróż w poszukiwaniu nowych, potencjalnych hitów i znaleźliśmy ich całkiem sporo. Oprócz nowej propozycji od Shawna Mendesa i Justina Biebera, a także świeżego singla, za który odpowiada Gromee, warto zwrócić uwagę na nowy utwór Miley Cyrus. Artystka stworzyła piosenkę Prisoner we współpracy z Dua Lipą! 

Nowości Muzyczne 20.11.2020 - premiery

 • Gromee feat. Asdis - Worth It
 • Shawn Mendes & Justin Bieber - Monster
 • Miley Cyrus feat. Dua Lipa - Prisoner
 • LP - How Low Can You Go
 • Moses, EMR3YGUL, Alexiane - A Million On My Soul (Remix)
 • Ava Max - My Head & My Heart
 • Sia - Hey Boy
 • Filatov & Karas - All Night (feat. Richard Judge)
 • Jason Derulo x Nuka - Love Not War (The Tampa Beat)
Najnowsze