GROMEE - płyta Chapter One z wielkimi hitami! PIOSENKI i DATA PREMIERY

i

Autor: fot. okładka płyty Chapter One GROMEE - płyta Chapter One z wielkimi hitami! PIOSENKI i DATA PREMIERY

GROMEE - płyta Chapter One z wielkimi hitami! PIOSENKI i DATA PREMIERY

2018-03-16 12:29

Chapter One to nowa płyta pod którą podpisuje się Gromee! Jakie piosenki na debiutanckim albumie? Kiedy utwory pojawią się w sieci? Sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl

GROMEE - płyta Chapter One idealnie sprawdzi wiosną 2018 roku! Na krążku znajdziecie największe hity, ale także kawałki, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w sieci. Jednym z singli zapowiadającym pierwszy w karierze album krakowskiego producenta jest utwór Light Me Up. Andrzej Gromala weźmie z nim udział w polskich preselekcjach i powalczy z kawałkiem o udział w finale Eurowizji 2018 w Lizbonie.

Gromee płyta 2018 - kiedy?

Gromee ceni sobie brzmienia żywych instrumentów, dlatego też w produkcjach muzycznych niestandardowe brzmienia uzyskuje łącząc analogowe instrumenty z elementami elektroniki. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się w 2010 roku. Kolejne wydawane single rok do roku otwierały Gromeemu drzwi do coraz większych klubów muzycznych oraz na scenę Sunrise Festival, najpopularniejszą imprezę z muzyką elektroniczną. Premiera jego debiutanckiego krążka 16 marca 2018 roku!

Gromee płyta Chapter One - tracklista

Chapter one jest zbiorem singli, które do tej pory stworzył Gromee. Nie zabraknie również nowych produkcji oraz dwóch remiksów stworzonych specjalnie dla Ani Dąbrowskiej i Beaty Kozidrak.

 1. Fearless feat. May-Britt Scheffer
 2. Lingo feat. Mahan Moin
 3. Follow You feat. Wurld
 4. Light Me Up feat. Lukas Meijer
 5. Spirit feat. Mahan Moin
 6. Who Do You Love feat. Wurld
 7. Without You feat. Lukas Meijer
 8. Gravity feat. Andreas Moe
 9. Runaway feat. Mahan Moin
 10. All Night 2017 feat. WurlD
 11. Hurricane feat. Terri B!
 12. 2BA
 13. Ania Dąbrowska - Nieprawda (Gromee Remix)
 14. Beata - Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

GROMEE - piosenka Light Me Up na krajowe eliminacje do Eurowizji 2018!

Autor: brak danych

  Gromee z piosenką Light Me Up walczy o bilet na Eurowizję 2018! Jak brzmi jego utwór i o czym opowiada? Dowiecie się na ESKA.pl. Doświadczony producent z Krakowa przyzwyczaił nas do tego, że tworzy electro-popowe kawałki na najwyższym, światowym poziomie. Do swoich nagrań