Gromee & INNA, C-BooL i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 23.04.2021 [PREMIERY]

2021-04-23 11:23
Gromee & Inna, C-BooL i inni w New Music Friday w Radiu ESKA [PREMIERY]
Autor: single cover art Gromee & Inna, C-BooL i inni w New Music Friday w Radiu ESKA [PREMIERY]

Piątek rządzi się swoimi prawami, bo to dzień, kiedy startuje weekend, kończy się ciężki tydzień i można pozwolić sobie na "więcej". Piątek to też dzień, kiedy w ramach New Music Friday w Radiu ESKA prezentujemy wam najbardziej rozgrzewające muzyczne premiery. Poznajcie kolejną dawkę wiosennych nowości już teraz! Jakie premiery warto znać? Które utwory pojawiły się premierowo 23 kwietnia 2021?

New Music Friday w Radiu ESKA 23 kwietnia 2021 to potencjalne hity wiosny, a być może nawet zbliżającego się lata. Jakie premiery pojawiły się w przedostatni piątek miesiąca? Ten dzień jest szczególny dla polskich fanów Gromeego. Krakowski producent podjął się współpracy, jakiej jeszcze nie było! Stworzył utwór Cool Me Down, a do nagrania partii wokalnych zaprosił supergwiazdę rumuńskiej sceny, INNĘ! Już po pierwszym refrenie w Waszej głowie zostanie i się nie uwolnicie od charakterystycznego zaśpiewu: Don't tryna cool me down. Piosence towarzyszy teledysk, w jest mnóstwo świateł, nostalgiczny klimat, ale również główni bohaterowie. Międzynarodowy duet Gromee & Inna. Piosenka Cool Me Down wraz z fragmentem teledysku miała swoją przedpremierę 22 kwietnia. Jako pierwsi poznaliście ją na ESKA.pl!

GROMEE x INNA - piosenka i teledysk Cool Me Down przedpremierowo TYLKO U NAS

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

New Music Friday w Radiu ESKA 23.04.2021 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA 23 kwietnia 2021 to nowa piosenka Gromeego, ale także świeża propozycja, za którą odpowiada C-BooL. Twórca takich hitów, jak Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy Wonderland, zaprasza do tańca w rytm utworu Golden Rules. Artysta w dniu premiery utworu napisał: - Mam nadzieję, że będzie Wam towarzyszył w ciągu najbliższych ciepłych miesięcy i że już niebawem zagram go dla Was na żywo.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery

  • Gromee & Inna - Cool Me Down
  • C-BooL - Golden Rules
  • Kristofer Greczula - Leaving You for Another
  • Enej - Samoloty
  • Carla Fernandes - OK
  • Bednarek - Pull Up
  • Yves V & SESA feat. PollyAnna - Alone Again
Sonda
Bitwa Hitów - KWIECIEŃ 2021 - tydzień 4: NAJEPSZA PREMIERA:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze