GROMEE x INNA - piosenka i teledysk Cool Me Down przedpremierowo TYLKO U NAS

i

Autor: Cool Me Down - videoshot / Sony Music Poland / materiał prasowy GROMEE x INNA - piosenka i teledysk Cool Me Down przedpremierowo TYLKO U NAS

GROMEE x INNA - piosenka i teledysk Cool Me Down przedpremierowo TYLKO U NAS

2021-04-22 8:48

Gromee x Inna - międzynarodowy duet rusza na podbój świata! Cool Me Down, bo tak nazywa się wspólna piosenka polskiego producenta i rumuńskiej supergwiazdy, to idealna propozycja na zbliżające się lato 2021. Jak brzmi utwór? Co dzieje się w teledysku? Jako pierwsi na świecie ujawniamy ekskluzywny, 15-sekundowy fragment. Zobaczcie go już teraz!

GROMEE x INNA - piosenka Cool Me Down wzbudza emocje na całym świecie. Media społecznościowe artystów od momentu ogłoszenia tego utworu i ujawnienia oficjalnej okładki, zalały się komentarzami fanów oczekujących na pełną wersję singla. Oficjalna premiera utworu Cool Me Down odbędzie się w piątek, 23 kwietnia, ale my już teraz odkrywamy karty. Podnosimy emocje, testujemy waszą cierpliwość i jako pierwsi oraz jedyni na świecie podrzucamy 15-sekundowy, niepublikowany do tej pory urywek teledysku. Mnóstwo świateł, nostalgiczny klimat, ale również główni bohaterowie. Międzynarodowy duet: Gromee & Inna.

GROMEE stworzył utwór z rumuńską gwiazdą. INNA w piosence "Cool Me Down"

GROMEE x INNA - piosenka Cool Me Down

Cool Me Down, czyli piosenka międzynarodowego duetu Gromee & INNA, to jedna z najgorętszych premier wiosny, a być może nawet całego 2021 roku. Utwór, za który odpowiada polski producent i rumuńska supergwiazda wybrzmi w stacjach radiowych na całym świecie. Warto czekać na oficjalną premierę, bo o tym kawałku będzie bardzo głośno.

GROMEE x INNA - międzynarodowy duet

Z jednej strony jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce, a z drugiej strony jedna z największych rumuńskich gwiazd, która swoje pierwsze sceniczne kroki stawiała na koncertach organizowanych przez Radio ESKA. Artystka hitami, takimi jak: Hot, Love, Amazing, 10 Minutes, czy More Than Friends, błyskawicznie zdobyła serca polskich słuchaczy. Teraz ponownie rozkochuje w sobie polskich fanów, a wszystko za sprawą utworu Cool Me Down. 

GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down HITEM lata 2021? Ten duet rozgrzewa do czerwoności!

Sonda
Gromee x Inna - piosenka Cool Me Down hitem wiosny 2021?
GROMEE x INNA - piosenka i teledysk Cool Me Down przedpremierowo TYLKO U NAS

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy GROMEE x INNA - piosenka i teledysk Cool Me Down przedpremierowo TYLKO U NAS

INNA, czyli jedna z największych gwiazd rumuńskiej sceny ostatnich 15 lat. Swoją karierę rozpoczęła w 2008 roku. Początek i od razu wielkie uderzenie, które stanowi mega rozgrzewający hit zatytułowany po prostu: Hot. Utwór doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Artystka kilka miesięcy od jego premiery zadebiutowała na scenie, podczas imprezy ESKA Music Awards. Wtedy też otrzymała pierwszą, w swojej karierze, nominację do nagród. W sierpniu 2009 roku pojawił się jej debiutancki album, na którym znalazły się takie hity, jak: Love, Amazing, Deja Vu z Bobem Taylorem czy 10 Minutes. Dwa lata później gwiazda wydała kolejny krążek, z którego pochodzą... kolejne megahity. Mowa o singlu Sun Is Up, Un Momento, Endless, czy Club Rocker, w którym gościnnie pojawił się Flo Rida. Rumuńska gwiazda od tamtego czasu nieustannie jest na muzycznym rynku, a co najważniejsze - doskonale rozumie obecne trendy. Najlepiej widać to powyżej - oglądając jej koncert, w ramach Domowego Grania.

Gromee nie raz udowodnił, że jego muzyczna misja to podnoszenie na duchu i dawanie radości innym ludziom. Po sukcesie z hitami Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka), a także Worth It, nie spoczął na laurach i przygotował kolejne produkcje. Wydał sentymentalny utwór Cracow In The Crown, a teraz zapowiedział utwór, który powstał we współpracy z rumuńską gwiazdą, Eleną Apostoleanu, znaną bardziej jako Inna.