GROMEE i Reni Jusis - piosenka Ćma w imprezowym remiksie! Najlepszy HIT końca wakacji?!

2018-08-10 11:12
GROMEE i Reni Jusis - piosenka Ćma w imprezowym remiksie! Najlepszy HIT końca wakacji?!
Autor: Fot. Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS + okładka singla Reni Jusis - Ćma

Ćma - to nowa, tytułowa piosenka znakomitej wokalistki, Reni Jusis! Utwór swoją premierę miał w wersji oryginalnej oraz w wersji przygotowanej przez jednego z najlepszych producentów w Polsce, Gromeego! Z tego połączenia musiał powstać HIT! 

Gromee zremiksował utwór Ćma, który oryginalnie jest tytułowym singlem z ósmej płyty Reni Jusis - ta swoją drogą pojawi się 21 września. Wersja singla Ćma, krakowskiego producenta na pewno idealnie się sprawdzi podczas ostatnich wakacyjnych imprez! Utwór 10 sierpnia 2018 usłyszeliście na antenie Radia ESKA. Od was zależy, czy zostanie wielkim hitem! 

Gromee - piosenka Ćma w remiksie

Jeśli przegapicie premierę w New Music Friday w Radiu ESKA, to piosenka Ćma w remiksie Gromeego dostępna jest na YouTube oraz w sklepach muzycznych.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Gromee oprócz solowych produkcji, jak to na DJ-a przystało - remiksuje hity innych gwiazd. W przeszłości stworzył nową wersję hitu Night Is Young (Nelly Furtado), Deja Vu (Giorgo Moroder & Sia), a także piosenki swojego ulubionego zespołu Depeche Mode (Walking In My Shoes). W ostatnim czasie tchnął nowe życie w utwór Upiłam się Tobą (Beata), ale prawdziwym hitem okazała się Nieprawda (Ania Dąbrowska). Z pewnością wielką niespodzianką i świetnym prezentem dla fanów byłaby płyta z remiksami! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze