Gromee i dający nadzieję utwór Cracow In The Crown. Emocje zamknięte w muzyce

2021-03-30 9:47
Gromee stworzył sentymentalny hymn Cracow In The Crown. Emocje zamknięte w muzyce
Autor: Gromee / Facebook/ YouTube Gromee stworzył sentymentalny hymn Cracow In The Crown. Emocje zamknięte w muzyce

Trudna sytuacja epidemiczna wzbudziła wśród wielu osób niepewność i niepokój. Gromee postanowił tchnąć w codzienność swoich słuchaczy dużą dawkę energii i optymizmu. Jedyne słowo, jakie przychodzi do głowy, podczas słuchania utworu Cracow In The Crown, to "nadzieja". Przekonajcie się o tym sami i zobaczcie przejmujące obrazki z Krakowa.

Gromee przekonuje, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. Tak też się stanie, jeśli chodzi o trudną sytuację epidemiczną. Po trudnych kilkunastu miesiącach walki, w czasie których lekarze zarwali wiele nocy, by ratować ludzkie życie, wyrzeczeń od przyjemności, czy też zdalnej nauki - w końcu będzie dobrze i życie będzie wyglądać tak, jak kiedyś. Wrócą imprezy w klubach, lekcje stacjonarne, a także ruch na największych ulicach polskich miast. Jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce daje nadzieję na lepsze jutro za sprawą utworu Cracow In The Crown. 

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Gromee - piosenka Cracow In The Crown

Cracow In The Crown, czyli Kraków w Koronie, to sentymentalny utwór, który od momentu premiery poruszył tysiące internautów. Wiele osób, właśnie za sprawą tego muzycznego dzieła zrozumiało, że sytuacja jest naprawdę trudna i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Niebawem wszystko wróci do normy. Warto wspomnieć, że producent wcześniej złożył hołd wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim służbom medycznym, walczącym w tym trudnym czasie i dbającym o nasze zdrowie. Wydał utwór Hope, z którego zyski przekazał na pomoc służbie zdrowia.

GROMEE mocno wspiera lekarzy! Hope (Glory To The Heroes) ku ich czci!

Gromee o swoim utworze Cracow In The Crown napisał: - Utwór powstał z myślą o moim mieście. Mieście, w którym mieszkam, w którym żyje i w którym pierwsze kroki stawiają nasze dzieci - napisał artysta i dodał: - Ostatni rok, to jednak ogromne emocje, jakie pewnie w wielu z nas wytworzyły się po raz pierwszy, tak jak po raz pierwszy widziałem Kraków bez turystów… Moje emocje zawarłem w muzyce i w obrazku

Elektroniczna produkcja powstała we współpracy z Marcinem Nierubcem i Mateuszem Pliniewiczem. Przejmujące, a zarazem piękne zdjęcia Krakowa, uchwycił Artur Żyrkowski. Poznajcie Cracow In The Crown.

Gromee po sukcesie z hitami Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka), a także Worth It, nie spoczął na laurach i szykuje kolejne produkcje. Artysta zapowiedział na swoim instagramowym profilu, że piosenka Cracow In The Crown została wydana, by wyrazić emocje, jakie towarzyszą mu podczas spacerów w Krakowie. Zapowiedział jednocześnie, że niebawem pojawi się regularny singiel, w którym gościnnie pojawi się wokalistka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze