Gromee, Don Diablo, Deepend i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 20.03.2020!

2020-03-20 15:31 RW
Gromee, Don Diablo, Deepend i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 20.03.2020!
Autor: single cover Gromee, Don Diablo, Deepend i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 20.03.2020!

Wiosna oficjalnie rozpoczęta! Z mocnym uderzeniem w nowy rok wjechał Gromee we współpracy z Jesperem Jensetem. 20 marca krakowski producent wydał utwór Sweet Emotions, który może stać się jednym z najważniejszych hitów najbliższych miesięcy. W New Music Friday w Radiu ESKA, to nie koniec niespodzianek! Lista premier do sprawdzenia na ESKA.pl!

Wiosna 2020 oficjalnie rozpoczęta! Świętujemy ją również za sprawą New Music Friday w Radiu ESKA podrzucając wam najbardziej potencjalne hity najbliższych miesięcy. 20 marca jedną z najgorętszych premier jest Sweet Emotions. Gromee zdecydował, że to kolejny singiel po Share The Joy. Gościnnie w najnowszym numerze pojawia się wokalista, który w przeszłości współpracował z krakowskim producentem. Chodzi oczywiście o Jespera Jenseta, którego możecie kojarzyć z megahitu One Last Time. Sweet Emotions to opowieść chłopaka do pewnej dziewczyny, która wywołuje u niego tytułowe - słodkie emocje. przedpremierowo teledysk utworu i tekst mogliście poznać, tylko na ESKA.pl.

20 marca 2020 to dzień premier nowych singli, ale również albumów. Na rynku pojawił się krążek Tymka z hitem Anioły i demony, Conana Graya z numerem Maniac, czy jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2020 - After Hours od The Weeknd. W przedostatni piątek marca na rynku pojawiła się także płyta Quebonafide. W pierwszej kolejności poznają ją osoby, które dokonały zakupy przez oficjalną stronę internetową artysty. 

52694 Gromee feat. Jesper Jenset - Sweet Emotions: TYLKO NA ESKA.pl

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

New Music Friday w Radiu ESKA 20.03.2020 - PREMIERY

Sweet Emotions to jedna z premier w New Music Friday w Radiu ESKA. Na naszej antenie usłyszycie także najnowszy singiel twórcy hitu Congratulations, czyli Don Diablo. Uwagę zwrócić należy także na piosenkę holenderskiego producenta Falco van den Akera, bardziej znanego jako Deepend. Desire to jeden z największych hitów wiosny 2020? Oceńcie sami słuchając premierowo już dziś w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 20.03.2020:

  • Gromee feat. Jesper Jenset - Sweet Emotions
  • Deepend - Desire
  • Don Diablo & Zac Abel - Bad
  • The Weeknd - In Your Eyes
  • Armaan Malik - Control
  • Lecrae & YK Osiris - Set Me Free
Najnowsze