Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

i

Autor: fot. mat. prasowe Grizzlee x Sztoss Talent

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

2016-09-30 18:25

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent wyznacza nowy trend w muzyce? Artyści nigdy wcześniej ze sobą nie współpracowali, ale gdy już to zrobili, to mają szansę odnieść wielki sukces. Ich wspólna propozycja jest niczym innym, jak połączeniem muzyki reggae z hip-hopem. Taka kombinacja stylistyczna może się podobać. Kawałek oceniają już użytkownicy serwisu YouTube, teraz czas na was! Dajcie znać w komentarzach pod artykułem, co o niej sądzicie!

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent

Piosenka Talent pojawiła się na składance wytwórni Step Records pt. Rap Najlepszej Marki vol. 2. Za produkcję muzyczną najnowszego nagrania Grizzlee i Sztosa odpowiedzialny jest Grrracz. 

 

Na kompilacji Rap Najlepszej Marki vol. 2 znajdziemy również takie kawałki jak: Łap marzenia - Zbuku, Byłaś serca biciem Rozbójnika Alibaby czy Twoje decyzje, Twoje wybory - o piosence Chady więcej dowiecie się w linku obok >> Chada: jak zmieniło go więzienie? Twoje decyzje, Twoje wybory - zobacz teledysk!