Grizzlee

i

Autor: E-Muzyka/Materiały prasowe

Grizzlee i Miyo odnaleźli Złoty Środek! Nowy album rządzi w sieci

2020-09-02 14:11

Grizzlee i Miyo odnaleźli Złoty Środek! Sprawdź ich nowy album już teraz. Wokalista Grizzlee połączył siły z duetem producenckim Miyo. Ich spotkanie zaowocowało wspólnym albumem Złoty Środek, który ukazał się 1 września, w dzień urodzin Grizzlee'go.

Grizzlee, czyli Kamil Raciborski dał się poznać jako wokalista takich składów, jak EastWest Rockers, Managga i Mixtura. Gościnnie występował na płytach wielu znanych wykonawców, m.in. Pezeta, Molesta Ewenement, Mesajah i Pokahontaz. Z kolei Miyo to duet producencki, który tworzą DJ Mafia Mike i Johny Black. Na koncie ma współpracę m. in. z Tymkiem, Smolastym i Bedoesem. Grizzlee i Miyo wspólnie stworzyli album Złoty Środek, który ukazał się 1 września nakładem Step Records. Album został wypuszczony zupełnie za darmo w serwisach streamingowych, jako prezent dla wszystkich słuchaczy w tych trudnych czasach. Na płycie znalazło się dziewięć utworów utrzymanych w stylistyce pop, EDM i dancehall. Gościnnie wystąpili na niej tacy artyści, jak Merghani czy Tymek.

Sonda
Słuchasz rapu?

Grizzlee o nowym albumie

Grizzlee mówi o swoim nowym albumie: Na każdej płycie solowej staram się eksplorować nowe muzyczne rejony, których do tej pory nie odwiedzałem. Tym razem chciałem się zagłębić w świat nowoczesnej muzyki pop/EDM. Mam niezwykłe szczęście, że na mej drodze pojawił się duet Miyo i już właściwie od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nie skończy się na jednym utworze. Dzięki temu powstał w moim odczuciu album bardzo spójny, a do tego wnoszący coś nowego do tego stylu. Jestem z tej płyty bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę się z Wami podzielić tym materiałem zupełnie za darmo. Zapraszam Was do wspólnej zabawy!