Grammy 2017: Lady Gaga i Metallica - problemy techniczne zepsuły im występ!

2017-02-13 12:46
Lady Gaga i Metallica - problemy techniczne zepsuły im występ!
Autor: fot. streamable.com Lady Gaga i Metallica - problemy techniczne zepsuły im występ!

Metallica i Lady Gaga na Grammy 2017 - ich występ z pewnością zapamiętamy na długo! Problemy techniczne, które niemal zniszczyły ich show, ogień i szalony taniec piosenkarki. Sprawdź, jak to wszystko wyglądało!

Grammy 2017: występ Lady Gagi i Metalliki nie obył się bez spektakularnej wpadki! Problemy techniczne niemal zniszczyły spektakularne show, jakie legendy trash metalu przygotowały z charyzmatyczną wokalistką. Już na samym początku wykonywania utworu Moth Into Flame, okazało się bowiem, że mikrofon Jamesa Hetfielda nie działa! Wokalista Metalliki na szczęście dość szybko zorientował się, że coś jest nie tak i zaczął korzystać z mikrofonu piosenkarki. Pomimo tego, że reszta występu przebiegła bez zarzutu, to James do końca występu był wściekły, jednak starał się zachować pełen profesjonalizm. Dopiero na sam koniec muzyk dał upust swoim emocjom kopiąc statyw i rzucając gitarę w stronę pracownika technicznego.

Lady Gaga i Metallica na Grammy 2017 - problemy techniczne

Gala Grammy z 12 lutego 2017 to poza występami gwiazd, przede wszystkim wręczenie nagród w kilkudziesięciu kategoriach. Powody do zadowolenia z tegorocznego rozdania może mieć zwłaszcza Adele, która zgarnęła najwięcej statuetek. Głośny występ Metalliki z Lady Gagą z Grammy 2017 możecie obejrzeć w całości już teraz!

 

Najnowsze