Grammy 2017: Adele połamała statuetkę!

2017-02-14 16:54
Zapłakana Adele oddała połowę nagrody Grammy Beyonce
Autor: fot. facebook.com / The Hollywood Reporter Adele oddała połowę nagrody Grammy Beyonce

Adele na Grammy 2017 przeszła samą siebie. Wokalistka popłakała się na scenie i przełamała na pół swoją statuetkę za Album Roku. Jak do tego doszło?

Grammy 2017: Adele wygrała w prestiżowej kategorii Album Roku, lecz jej zdaniem ta nagroda powinna powędrować do Beyonce. Przemowa autorki hitu Hello była prawdziwym hołdem oddanym Queen B i albumowi Lemonade, nominowanym w tej samej kategorii co zwycięskie 25. Krótko po tym gwiazda złamała swoją statuetkę. Okazuje się jednak, że Adele wcale nie chciała się nią podzielić z Adele, bo wszystko stało się przez przypadek!

>> Grammy 2017: Lady Gaga i Metallica - problemy techniczne zepsuły im występ!

Adele oddała Beyonce połowę swojej statuetki Grammy

Wielu z was zapewne zastanawia się, jak Adele była w ogóle w stanie zniszczyć tak solidną metalową statuetkę. Trzeba pamiętać, że nagrody wręczane artystom podczas uroczystej gali to atrapy, które dopiero później wymieniane są na prawdziwe trofeum. Nawet jeśli Adele nie dostałaby zastępczej statuetki, to nie byłaby dla niej duża strata. Przypomnijmy, że artystka po ostatnim rozdaniu ma w swojej kolekcji już 15 sztuk.

Adele swoim zachowaniem na Grammy 2017 mogła zaskoczyć fanów! Nie ona pierwsza! Zobaczcie, co na scenie potrafiły robić inne gwiazdy:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze