Gra o tron odcinek 2: piosenka Jenny of Oldstones - gdzie posłuchać?

2019-04-23 16:26
Gra o tron
Autor: screen YouTube/HBO Polska

To serial, na którego ósmy sezon, czekały miliony fanów na całym świecie. Finałowa odsłona megaprodukcji będzie liczyć 6 epizodów. Ostatnio premierę miał drugi odcinek Gry o tron, który wywołał wśród widzów mieszane uczucia. Jedni byli zachwyceni tym, że twórcy pozwolili sobie na nostalgiczny wydźwięk i pożegnanie bohaterów, który najpewniej zginą w najbliższych odcinkach. Drudzy z kolei uważają, że w odcinku brakowało wartkiej akcji. Wszyscy jednak byli zachwyceni piosenką, która pojawiła się w drugim odcinku serialu.

Gra o tron odcinek 2: piosenka Jenny of Oldstones - gdzie posłuchać? Niedawno pisaliśmy o tym, że na potrzeby finałowego sezonu, powstał singiel nagrany przez trzech popularnych artystów: The Weekend, SZA i Travisa Scotta. To niejedyna, muzyczna niespodzianka, jaką przygotowali dla fanów, twórcy serialu. W drugim odcinku mieliśmy okazję usłyszeć śpiew Podricka Payne'a, który wykonał Jenny od Oldstones. Gdzie można posłuchać przepięknej pieśni?

Przeczytaj także: Gra o Tron - piosenka z serialu zaśpiewana w... stodole! Musicie to zobaczyć

Piosenka Jenny of Oldstones - gdzie posłuchać?

W drugim odcinku Gry o tron, podczas sceny przy kominku w Winterfell, Podrick Payne zaśpiewał pieśń Jenny of Oldstones. Ten sam utwór pojawił się pod koniec odcinka, przy napisach końcowych, ale tym razem w wykonaniu Florence + the Machine. Muzykę do pieśni stworzył kompozytor serialu - Ramin Djawadi. Po zakończonym odcinku, Jenny od Oldstones w wykonaniu Florence, pojawił się na YouTubie. W klipie do piosenki, mamy okazję zobaczyć bohaterów serialu, na przestrzeni wszystkich sezonów. Klip możecie obejrzeć poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze