Gra o Tron - piosenka z serialu zaśpiewana w... stodole! Musicie to zobaczyć

2019-04-09 19:01
Gra o Tron
Autor: screen YouTube/ HBO Polska

Gra o Tron to niewątpliwie jedna z tych produkcji, na której powrót czekało wiele osób. Sezon 8 i jednocześnie ostatni, będzie liczyć jedynie 6 epizodów. To właśnie w ich trakcie poznamy odpowiedzi na kilka ważnych pytań, które dręczą fanów od finału poprzedniego sezonu. Z okazji zbliżającej się premiery, w sieci pojawił się niezwykły cover piosenki z serialu. Zaśpiewano ją... w stodole.

Gra o Tron - piosenka z serialu zaśpiewana w... stodole! Tego jeszcze nie było. Gra o Tron to jedna z najbardziej uwielbianych produkcji ostatnich lat. Serial skradł serca widzów na całym świecie. Wszyscy z niecierpliwością czekają na 8. sezon i 6 nowych epizodów. Fani z Podkarpacia z okazji nadchodzącej premiery, postanowili nagrać cover piosenki z serialu. Jest on naprawdę wyjątkowy... Sprawdźcie sami na ESKA.pl

Przeczytaj także: Gra o Tron sezon 8: kiedy? Data premiery ostatniego sezonu GoT 8

Zobacz: Bond 25 - piosenka już nagrana? Mówi się o wielkiej gwieździe!

Gra o Tron - cover piosenki z serialu

Covery muzyki z tego serialu są codziennością. Co innego, gdy wykonuje go prawie 50 osób... i to jeszcze w stodole! Na taki właśnie pomysł wpadli fani serialu z Podkarpacia, którzy zebrali silną grupę 43 osób i z okazji nadchodzącej premiery ósmego sezonu, nagrali cover muzyki z czołówki. Efekty współpracy możecie obejrzeć poniżej:

Gra o Tron 8 - premiera

Premiera ostatniego sezonu odbędzie się 15 kwietnia 2019 roku. Tradycyjnie wszystkie odcinki pojawia się w HBO i na HBO GO.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze