Gra o tron - książka i serial PRZECIEKI z przygotowań do kolejnego sezonu

2015-07-06 13:16
Gra o tron - kadry ze zwiastuna 5 sezonu
Autor: youtube.com Gra o tron - kadry ze zwiastuna 5 sezonu

Gra o tron - sezon 6 i tom 6 są w przygotowaniu. Trwa wyścig z czasem - co będzie szybciej serial czy książka i jak wpłynie to na historię Gry o tron i spoilery. Dowiadujemy się coraz więcej o dalszych losach bohaterów Gry o Tron,

Coraz więcej przecieków na temat Gry o tron. Co będzie pierwsze, książka czy serial?- zadają sobie pytanie fani historii stworzonych przez George'a RR Martina. I co dalej z ulubionymi postaciami w kolejnych częściach, które nadal są w trakcie pisania. George RR Martin pisze książkę Winds of Winter, na którą niecierpliwie czekają twórcy serialu, którzy muszą wyprodukować kolejny sezon do kwietnia 2016 roku. A na razie nie mają zbyt wiele - być może będą zmuszeni napisać scenariusz serialu na podstawie streszczenia, które podobno przekazał im Martin. Czego się dowiedzieli? Które z postaci pojawią się z części 6 Gry o tron?

Gra o tron - serial sezon 6


Gra o tron bez Jona Snowa? Dla wielu fanów to niemal niemożliwe, dlatego wszyscy szukają przecieków dotyczących 6 części serialu, która - po raz pierwszy - wyjdzie chronologicznie poza to, co George RR Martin zaprezentował w książkach Gra o tron. Praca nad scenariuszem na podstawie niewydanej jeszcze ksiażki to ciężka praca. Dlatego do zespołu dołączył kolejny mistrz seriali. Jack Bender reżyser serialu Lost ma być odpowiedzialny za 2 odcinki Gry o tron 6. Czy to nowe wyzwanie w istniejącym już świecie go przeraża? Ani trochę - twierdzi że dzięki bliskiej współpracy z producentami i istniejącą ekipą da sobie radę nawet jeżeli George RR Martin nie da im pełnego materiału do pracy. W nowym sezonie mogą się też pojawić pominięte w poprzednich częściach fragmenty książki, w których wróci m in. Jon Snow (nadzieje te podsyca również fryzura Kita Harringtona, który gra rolę Jona - aktor znów zapuścił włosy do fryzury z serialu...)

 

Gra o tron - książka później niż serial?


Fani niecierpliwie czekają też na 6  tom Gry o tron - Winds of Winter czyli Wiatry zimy. Nadzieje kolejny raz podsycił  Jack Bender, który zapytany na reddit przez jednego z fanów o to, czy przed startem prac kolejnego sezonu serialu Gra o tron miał szansę zapoznać się z niepublikowaną jeszcze 6 częścią książki odpowiedział: tak. Okazało się jednak, że chodziło mu o scenariusz  6 sezonu Gry o tron, ale zapewnił, że blisko współpracuje z George'm RR Martinem i zna przyszłość postaci, co niestety może oznaczać, że w serialu pojawią się spoilery dla tych, którzy wolą czytać. George RR Martin na razie odwołał spotkania autorskie, w tym na prestiżowym Comic-Con w San Diego, ponieważ jak wyjaśnił, musi skupić się na pisaniu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze