Gra o tron - gwiazdy serialu w hicie Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2. Zobacz kto zagra w dwie gry - It's Just a Game [VIDEO]

2015-06-11 14:24
Aktorki z gry o tron w Igrzyskach Śmierci
Autor: brak danych Aktorki z gry o tron w Igrzyskach Śmierci

Fani Gry o tron mogą obejrzeć gwiazdy ulubionego serialu w filmie Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2. Zwiastun Igrzysk śmierci ujawnił, że w filmie zobaczymy dwie aktorki znane z serialu. Kto to? Sprawdź na Eska.pl

Gra o tron obfituje w silne żeńskie postacie. Nic dziwnego, że w filmie Igrzyska śmierci pojawiają się te same aktorki co w serialu Gra o tron. 

W zwiastunie filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos część 2, który pojawił się w sieci 9.06.2015 obok świetnej w roli głównej jennifer Lawrence  pojawiły się postacie żeńskie, które mogą wyglądać znajomo dla fanów serialu Gra o tron!

W serialu Gra o tron Natalie Dormer gra postać Margaery Tyrell. W Igrzyskach śmierci pojawiła się już w poprzedniej części, Kosogłos część 1, jako Cressida. Zwiastun najnowszej części Igrzysk śmierci ujawnił jednak, że do ekipy dołącza kolejna ważna aktorka z Gry o tron. 

W Grze o tron to waleczna kobieta - rycerz - Brienne z Tarthu, w Igrzyskach śmierci - Gwendoline Christie zagra rolę komandor porucznik Lyme.

Gwendoline jako Brienne i słynną walkę z Gry o tron

A teraz poszukaj jej w zwiastunie!

Można powiedzieć, że obie aktorki grają w dwie gry - bo zarówno Gra o tron i Igrzyska śmierci, w oryginale mają w tytule "game". It's Just a Game!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze