Gospel Joy w Mam Talent wywołał ciarki! Jurorzy wprawieni w szalony taniec [TYLKO U NAS]

i

Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn Gospel Joy w Mam Talent wywołał ciarki! Jurorzy wprawieni w szalony taniec [TYLKO U NAS]

Gospel Joy w Mam Talent wywołał ciarki! Jurorzy wprawieni w szalony taniec [TYLKO U NAS]

2022-10-07 11:51

Gospel Joy wygra Mam Talent 14? Wiele osób po zobaczeniu ich występu z pewnością zada takie pytanie. Przekonajcie się, czym zachwycił zespół już teraz, tylko na ESKA.pl!

Gospel Joy jest jednym z objawień 14. edycji Mam Talent. Zachwycili w szóstym odcinku show, ale już w przeszłości robili furorę biorąc udział w szóstej odsłonie programu. Teraz wrócili i wprawili wszystkich w studiu w doskonały nastrój. Zanim zobaczycie ich występ w telewizji możecie zobaczyć przedpremierowo, tylko u nas!

Ten chór gospel wywołuje ciarki! Publiczność i jurorzy Mam Talent wprawieni w szalony taniec

Gospel Joy w Mam Talent - zespół

W tym roku chór obchodzi swoje 25-lecie. Wszystko zaczęło się w liceum, w tradycyjnym chórze klasycznym. To tam dyrygentka usłyszała gospel po raz pierwszy. Kilka lat po maturze Agnieszka (dyrygentka) szukała chóru gospel, do którego mogłaby dołączyć, ale nie mogła żadnego znaleźć. Zaczęła więc sama tworzyć taką grupę. Na początku były to 3 osoby, potem dochodziły kolejne. Grupa naturalnie się rozrastała, by w 2003 poprowadzić pierwsze poznańskie warsztaty gospel. To był krok milowy w rozwoju chóru i muzyki gospel w Polsce, szczególnie w Poznaniu. Są półfinalistami 6. edycji Mam Talent.

Szósty odcinek najnowszej edycji Mam Talent! pojawi się na antenie TVN w sobotę 8 października o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13 poprzednich edycji.